Turkcell Yılbaşına Özel Bedava Hediye İnternet

Turkcell bedava hediye internet kampanyaları yeni yıla özel güncellendi. Turkcell bedava hediye internet kampanyaları neler?

Turkcell Yılbaşına Özel Bedava Hediye İnternet

Turkcell bedava hediye internet kampanyaları neler? Turkcell'den Aralık ayı bedava hediye internet ve sınırsız dakika kampanyaları neler? Turkcell'den yeni yıla özel bedava hediye internet kampanyaları.

Turkcell yeni yılı karantinada karşılayacak olan abonelerine özel olarak hangi kampanyalarını güncelledi? Turkcell bedava hediye internet kampanyalarında sınırsız dakikalar da yer alıyor. Peki Aralık ayı internet kampanyalarında neler var? Koronavirüs pandemisinde karantina döneminde en çok ihtiyaç duyulan şey GB'lar oldu. Operatörler bedava GB kampanyalarını karantina dönemine güncelleyerek abonelerine yardımcı olmaya yeni yıl hediyeleri ile devam ediyor. 

Turkcell GNC uygulamasını cep telefonuna indirin ve bedava 8 GB internet kazanın. Haftada iki kez bedava 8 GB internet kazanmak için tek yapmanız gereken yumurtayı çatlatmak. 

Turkcell E-fatura’ya geçerek bedava hediye internet kazanabilirsiniz.. Bunun için güncel e-posta adresinizi yazarak 2222’ye, SMS Fatura’ya geçerek katılmak için SMS FATURA yazıp 2222’ye gönderin.

Turkcell Fizy ile dinledikçe bedava GB kazan kampanyasında müzik dinledikçe bedava GB kazanabilirsiniz.

Turkcell 2 GB internet kampanyasında Turkcell sisteminde kayıt ettiğiniz kredi veya banka kartlarınız için turkcell.com.tr üzerinden yapılan TL ve paket yüklemeleri için haftalık 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. 

Turkcell Biz 12 ay boyunca ana paketlerine yüzde 10 indirim, grup üyelerine her ay günlük 1 GB internet veriyor. Bu kampanyada ayrıca Turkcell Biz ekip üyeleri, fatura dönemlerinde kendi aralarında 2 GB’a kadar internet kotalarını ücretsiz paylaşıyor.

Turkcell koronavirüs pandemisinde sağlık çalışanlarına 10 GB hediye bedava internet kampanyasından faydalanmak için SAĞLIKCALISAN yazarak 2200’a kısa mesaj gönderin.

Turkcell'in en çok kazandıran kampanyalarından Salla Kazan ise 31 Aralık'a kadar bedava hediyeler verecek.  Salla Kazan ile BiP indiren ve BiP Salla Kazan kanalına gelen abonelere bedava hediye internetlerin yanında bedava dakika, Dergilik, Fizy gibi pek çok sürpriz hediyeler verilecek. 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 22:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER