Türk Telekom Yeni Yıla Özel Bedava Hediye İnternet Kampanyası!

Türk Telekom'dan yeni yıla özel bedava hediye internet kampanyaları güncellendi. Türk Telekom bedava hediye internet kampanyalarında güncel fırsatlar!

Türk Telekom Yeni Yıla Özel Bedava Hediye İnternet Kampanyası!
Türk Telekom'dan yeni yıla özel bedava hediye internet kampanyaları ve sınırsız dakikalar! Türk Telekom'dan yıl sonu karantinalarına özel bedava hediye internet kampanyaları! 2020 yılını karantinada geçiren insanlar en çok telefonlarına ve internetlerine sarılarak evlerinde vakit geçirid. Bu durumda en çok ihtiyaç duyulan şey ise bedava hediye internet oldu. Operatörlerde bu durumun farkında vararak müşterilerine bedava hediye internet kampanya seçeneklerini sunmaya devam ediyorlar. 

Türk Telekom Koronavirüs salgını nedeniyle karantinada bir yıl geçiren abonelerine bedava hediye internet kampanyalarını güncelledi. Sadece kendi abonelerine değil, Turkcell ve Vodafone abonelerine de bedava hediye kampanyaları sürprizler yapan Türk Telekom’un güncel Aralık ayı kampanyaları neler? 

Türk Telekom yıl sonuna özel bedava hediye internet ve dakika kampanyaları Aralık ayı! Karantina yasaklarında vatandaşların en çok ihtiyaç duydukları şey olan bedava hediye internet kampanyaları için Türk Telekom'dan Aralık ayı güncellemesi geldi. 

Türk Telekom, abonelerinin evlerinde keyifli vakit geçirebilmeleri için bedava hediye internet kampayalarına ek olarak bedava dakika kampanyaları da güncellendi.. İşte Aralık 2020 aktüel indirimli ürünler kataloğu;

TÜRK TELEKOM E-FATURA 

Türk Telekom abonelerini e-Faturaya geçirerek hem bedava hediye internet veriyor hem de doğanın kurtulmasına yardımcı oluyor. Kağıt israfını engelleyerek bedava hediye internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom online fatura ile bedava hediye internet kazanmak çok basit. Yapmanız gereken tek şey Türk Telekom'dan kısa mesaj atmak. Türk Telekom aboneleri 1GB ve E-mail adresini yazarak 3008’e kısa mesaj atarak gönderirlerse bedava hediye internet kazanabilirler.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR  

Sil Süpür Türk Telekom’un en çok kazandıran kampanyalraından biri. Sil Süpür ile bedava hediye internet kazanmak çok kolay hem de çok zevkli. Türk Telekom Sil Süpür ile bedava hediye internet kazanmak için yapmanız gereken şey Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını ücretsiz indirmek.Türk Telekom Sil Süpür uygulamasını indirdikten sonra Sil Süpür oyununu oynayın ve haftalık 30 GB bedava hediye internet kazanın. Sil Süpür ile her yöne sınırsız dakika da kazanabilirsiniz. 

TÜRK TELEKOM BALIKESİR VE ÇANAKKALE'YE ÖZEL 10 GB 

Türk Telekom Balıkesir ve Çanakkale’de yaşayanlara 10GB Bedava hediye internet veriyor. Balıkesir ve Çanakkale’de yaşayanlar yeni hat almaları ya da numaralarını taşımaları karşılığında, Çanakkale ve Balıkesir’de size en yakın Türk Telekom bayisine giderek Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birine geçiş yaparsanız bedava hediye internet kazanbilirsiniz. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER