Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021

Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası üzerinden yapacağını görüşmelerde direk bağlanma seçenekleriyle işlemlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. 2021 yılında güncellenen tuşlama kombinasyonlarıyla müşteri hizmetlerine direkt bağlanmanız mümkün.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021

Türkiye’nin en çok tercih edilen GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom, sunduğu müşteri hizmetleri servisi ile abonelerine hatları ile ilgili her konuda yardım alma, öneri ve şikayette bulunma imkanı tanıyor.

Türk Telekom aboneleri telefonlarından, çağrı merkezi numaralarını tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabiliyor. Fakat çağrı merkezini arayan müşteriler, otomatik robot yönlendirme ile karşılanıyor ve sorunlarını direct olarak iletmek istedikleri müşteri temsilcilerine ulaşmak için pek çok tuşlama yapmak zorunda kalıyor. Telefon başında dakikalarca beklemek istemeyen Türk Telekom kullanıcıları, Türk Telekom müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır merak ediyor.

Otomatik yönlendirmeler ile uğraşmadan, Türk Telekom müşteri temsilcisine direk bağlanmak ve sorunlarına bir an önce çözüm bulmayı isteyen vatandaşlarımız için Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine direk bağlanmanın nasıl yapılacağına haberimizde yer verdik.

Türk Telekom Müşteri Temsilcisi Numaraları

Türk Telekom’un müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyen bireysel müşteriler 444 1 444 numaralı hattı, kurumsal müşteriler ise 444 5 444 numaralı hattı arayabilirler. Dileyen müşteriler 44 1 500 veya 500 numaralı çağrı merkezlerini arayarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanabilirler.

Yukarıda belirttiğiniz çağrı merkezlerini aradıktan sonra, beklemeden Türk Telekom müşteri temsilcisine bağlanmak için bu yöntemleri kullanabilirsiniz;

1.YÖNTEM

 • Telefonunuzla 500’ü ya da 444 1 500’ü arayın.
 • Robot yönlendirme sesi bitince2’ye basın.
 • Ardından sırasıyla 1’e ve 0’a basın.

2.YÖNTEM

 • Cihazınızdan 500 veya 444 1 500 numaralı çağrı merkezine ulaşın.
 • Yönlendirme sesini duyunca 6’yı tuşlayın.
 • Ardından 0’a basın.

3.YÖNTEM

 • Telefonunuzla 444 1 444’ü arayın.
 • Otomatik robot yönlendirme sesini duyunca 1’e basın.
 • Ardından sırasıyla 1-3-1-4 rakamlarına basın.

4.YÖNTEM

 • 444 1 444’ü arayın.
 • Otomatik yönlendirme sesini duyduktan sonra önce 1’i sonra 3’ü tuşlayın.
 • Son olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0 rakamına basın.

5.YÖNTEM

 • Telefonunuzdan 500 ya da 444 1 500 numaralı çağrı merkezini arayın.
 • Sırayla 2 ve 0 rakamlarını çevirin.

Yukarıdaki söz ettiğimiz yöntemlerden istediğinizi deneyip Türk Telekom müşteri temsilcisine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI

444 1 500, 500veya 444 1 444 numaralı çağrı merkezlerini aradığınızda robot yönlendirme sesi ile karşılaştığınızda dil seçimi ve kampanya bildirimi gibi nedenlerle farklı tuşlara basmanız istenebilir. Bu nedenle numaralara basmadan önce mutlaka birkaç saniye bekleyerek bastığınız tuşun size nereye yönlendireceğini dinlemenizi öneririz. Aksi takdirde Türk Telekom tarafından yanlış bir şekilde yönlendirilebilir ya da eksik veya yanlış tuşlama yaptınız diyerek aramanızı sonlandırılabilir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinde Hangi İşlemler Yapılır?

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak pek çok işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Faturalarınızla ilgili detayları öğrenme, fatura ödeme, hattınızla ilgili ya da ev internetinizle ilgili problemleri çözüme kavuşturabilir ya da sorun, şikayet ve önerilerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 19:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER