Survivor Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir? Gönüllüler Reşat Nereli?

Karadenizli Survivor yarışmacısı Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kimdir? Sosyal medya fenomeni Reşat Hacıahmetoğlu nereli olduğu herkes tarafından merak ediliyor. Bu akşam TV8 ekranlarında yayınlanacak Survivor yeni bölümüyle birlikte dikkatleri üzerine çeken için Reşat Hacıahmetoğlu oldu.

Survivor Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir? Gönüllüler Reşat Nereli?

Survivor 2021 kadrosu geçenlerde izleyicileri ile buluşmuştur. Tam 2005 yılından itibaren her sen ilgi ve dikkatle izlenen bu yarışma yeni içerikleri ve takımları ile bütün gözleri üstüne çekmeyi başardı. Acun Ilıcalı’ nın ülkemize getirdiği ilk yayın akışından itibaren oldukça önemli bir yere sahip olan Survivor, format içerikleri ile diğer yarışma konseptinden farklı tutulmaktadır. Ünlüler ve Gönüllüler olmak üzere iki takım şeklinde hayatta kalma mücadelesi verilmektedir. Bunların yanı sıra geçen senenin Survivor 2020 şampiyonu Gönüllüler takımından Cemal Can Seven olmuştur.

Survivor yarışması ilk yayın hayatından itibaren zorlu parkurları ve yarışmaları ile bilinmektedir. Ünlüler ile Gönüllüler adlı belirlenen iki takım her hafta düzenli yarışarak dokunulmazlık ve ödül oyunlarını oynamaktadır. Yer alan bu ödül oyunlarında kazanan tek takım olması ile beraber erzak, aileler ile iletişim kurma, akşam yemekleri gibi yarışma sonunda kazanmaktadır. Aynı keza dokunulmazlık oyunları kapsamında eleme sistemi ile izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Kaybeden takım kendi aralarında belirlenen isimleri yazarak eleme potasına sokmaktadır. Daha sonra halk oylamasında izleyicilerin karşısına çıkan eleme potasındaki kişi SMS sonuçlarına göre adaya veda etmektedir.

Survivor 2021 kadrosunda yarışacak olan kişilerin isimleri belli olduktan sonra taraflar hakkında fazlasıyla araştırma yapılmaktadır. Tam da bu noktada Gönüllüler takımında yarışacak olan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, hemen hemen herkesin tanıdığı simalardan biri olmaktadır. Komik video konseptleri ile sosyal medyanın konuşulan isimlerinden biri olan Hacıahmetoğlu, tanıtımında yer verdiği iddialı sözlerle izleyicinin karşısına çıkmaktadır.

survivor-resat-haciahmetoglu-kimdir.jpg

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir? Nerelidir?

Survivor 2021 yarışması büyük heyecan ve merakla beklenmektedir. Bu sene birbirinden ilginç kadroları ve formatı ile beraber yayın hayatına hazırlanan Survivor, 9 Ocak 2021 tarihinde sunulmaya başlanacaktır. Takımların da tamamen belli olmasıyla beraber tanıtım videoları da yayınlanmıştır. Bu videolarda kimi yüzler tanıdık gelse de farklı simalarla da karşılaşmak mümkün. Kıran kırana bir mücadeleyi konu edinen bu yapım uzun bir süre yayın hayatına devam edecektir. Bununla beraber Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kimdir? Nerelidir? Survivor 2021 en merak edilen sorulardan biri olmaktadır.

Survivor 2021 kadrosunda yer alan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, sosyal medya fenomeni olmakla beraber Vine aracılığı ile yayın hayatına başlamıştır. Çektiği videoların yanı sıra Karadeniz Şivesi ile birçok insanın gönlünde taht kuran Hacıahmetoğlu, sempatik halleri ile oldukça dikkat çekmektedir.

Hacıahmetoğlu, 1990 yılında Trabzon’ un Of ilçesinde dünyaya gelmiştir. Okul hayatı boyunca başarılarının yanı sıra ilk ve orta öğrenimlerini de Trabzon’ da okumuştur. Daha sonra lise yıllarına geçtiğinde karate ve vücut geliştirme adına birçok çalışmalar yapmıştır. Ayrıca 2014 yılında Ordu Üniversitesi’ nden mezun olmuştur.

Hayatına 2016 yılında çektiği videolar ile devam eden Hacıahmetoğlu, “ YirmağaGidiyrum “ adlı kısa videosu ile bilinmektedir. Daha sonrasında çeşitli video içerikleri ve eşsiz Karadeniz manzarasında çektiği videolar ile tanınan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, uzun bir süre akıllarda yer edinmeye devam edecektir.

Vine hayatı boyunca çeşitli konseptlerde yer almasının yanı sıra filmlerde de belli rollerde bulunmuştur. Hacıahmetoğlu, babaannesi ile çektiği videolarda aile sıcaklığını hissettirmesi ile beraber ortaya komik diyalogları da çıkarmaktadır. Bilinen Karadeniz şivelerini daha farklı şekilde yansıtan Hacıahmetoğlu, 2019 yılında babaannesini kaybetmesi ile üzüntüsünü sevenleriyle paylaştı. Sosyal medya aracılığı ile paylaştığı bu üzücü haberin ardından bir süre video yayınlamıştır. Şu an da özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu, Survivor 2021 yarışmasına adını alın harflerle yazdıran isimlerden biri olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER