Survivor Meryem Kasap Kimdir? Survivor 2021 Ünlüler Meryem Kasap

2021 Survivor ünlüler takımı yarışmacısı Meryem Kasap kimdir? Meryem yayınlanan ilk bölümde yaşı, hayatı ve kariyeriyle izleyiciler tarafından merak edildi. Survivor ünlüler takımı kadrosunun açıklanması ve tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından Meryem Kasap kimdir, Meryem Kasap nereli sorusu sıkça sorulmaya başlanmıştır. Survivor 2021 kadrosu içerisinde yer alacak olan Meryem Kasap ile ilgili birçok konu internet üzerinde kişiler tarafından araştırılmaya başlandı.

Survivor Meryem Kasap Kimdir? Survivor 2021 Ünlüler Meryem Kasap

Survivor son dönemlerinden en gözde yarışma programı olarak dikkat çekmektedir. Her geçen yıl yeni kişilerin yarışma içerisine dâhil edilmesiyle birlikte izleyenler de büyük bir heyecan ile ekran başına geçmiştir. Kaliteli ve başarılı kişilerin yarışmaya alınması ile birlikte izlenme oranlarında da büyük bir gelişme göstermektedir. Survivor ülkemize 2005 senesi içerisinde Acun Ilıcalı tarafından kazandırılmıştır. Başarılı televizyoncu yurtdışında başarılı olan ve ülkemizde de olması gereken birçok yarışma programını, konsepti ve formatı kazandırmaktadır. Ünlü televizyoncu Survivor programını sahibi olduğu Tv8 kanalı üzerinden yayınlamaktadır. Yayınlanan programlar ile birlikte birçok kişi sonucu merak ederek izlemeye devam etmektedir.

Yarışma formatı gereği yarışmacılar ıssız bir adaya götürülmektedir. Ada şartları gereği hiçbir yarışmacı dış dünya ile iletişim kuramamakla birlikte zorlu şartlarla da mücadele etmektedir. Kişilerin sabırlarını ve performanslarını değerlendirebileceğimiz yarışma içerisinde birçok parkur etkinliği bulunmaktadır. Yarışmacılar kendi aralarında ve karşı takım ile birlikte bu parkurlarda mücadele etmektedir. Survivor 2021 de yayınlanması beklenen yarışmalar içerisinde yer almaktadır. Yapılan açıklamalara ve gösterilen videolara göre yarışmanın başlangıç tarihi 8 Ocak 2021 olarak belirlenmiştir.

Survivor2021 ünlüler kadrosu açıklandığında ise birçok isim göze çarpmaktadır. Barış Özbek, Hayrettin, Merve Aydın gibi birçok kaliteli ve başarılı ismin yer aldığı kadro içerisinde dikkat çeken bir diğer kişi ise Meryem Kasap olmuştur. Tanıtım videosu içerisinde sert duruşu ve hırslı ile dikkat çeken Meryem Kasap yarışma boyunca iddialı bir yarışmacı olacağının sinyallerini vermiştir. Survivor genel olarak ünlüler takımı ve gönüllüler takımı adı altında iki ekip arasında geçmektedir. Yarışmacılar daha sonrasında elenmeye başladıkça da takımlar birleşmektedir ve bireysel mücadele başlamaktadır. Survivor 2021 Meryem Kasap ile ilgili merak edilen bilgiler ise yazının geri kalan kısmı içerisinde yer almaktadır.

Survivor 2021 Meryem Kasap Kimdir, Nerelidir?

1 Mayıs 1992 yılında Trabzon şehrinde dünyaya gelmiştir. Ailenin sahip olduğu 3 çocuktan en küçüğü olan Kasap, ilkokul dönemlerinde tiyatro ile ilgilenmiştir. Meryem Kasap sporla lise yıllarında tanıştı. 2 sene boyunca lisenin hentbol takımında görev yaptıktan sonra bireysel sporlara yönelme kararı aldı. Atletizm alanında yükselmek isteyen sporcu ilk olarak sırıkla yüksek atlama branşı ile ilgilendi.

Yaklaşık olarak 2 ile 3 yıl arasında bu sporla ilgilendikten sonra yaşadığı sakatlık sebebi ile sırıkla uzun atlama branşından 400 metre koşu branşına geçti. Branşla uğraşırken bir yandan da lise eğitimini tamamlayan Kasap, Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nu kazandı.

Kararlılığı ve azmi ile birlikte düzenli spor yapması ile birlikte yaklaşık 1 sene içerisinde ilk Türkiye Şampiyonluğu’nu kazandı. 400 metre alanında önemli başarılar elde edeceğinin sinyallerini de bu yolla vermiş oldu. Meryem Kasap elde ettiği sportif başarılar ile birlikte kısa süre içerisinde adından sıklıkla söz ettirmeye başladı. Türkiye’yi sayısız şampiyonada temsil etti. Temsil ettiği şampiyonalar arasında olan Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda madalyalar kazandı.

12 yıllık spor hayatının 8 yılı milli sporcu olarak elit düzeyde geçti. Lisans eğitimini de tamamlayan Kasap, kişisel antrenörlük yapmaktadır. Fiziksel uygunluğu ve sportifliği ile Survivor 2021 programına damga vurması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER