Survivor Hayrettin kimdir? Hayrettin Karagöz Yaşı, Hayatı ve Nereli?

2021 Survivor yarışmacısı Hayrettin Karagöz seyirciler tarafından merak ediliyor. Ülkemizde yıllardır izlenme rekorları kıran ve yayınlandığı saatlerde diğer programlara adeta fark atan Survivor yeni yılda da yayın hayatına devam etmektedir. Hayrettin Karagöz yaşı ve hayatıyla merak ediliyor.

Survivor Hayrettin kimdir? Hayrettin Karagöz Yaşı, Hayatı ve Nereli?

İlk olarak 2005 yılında ülkemizde yayına başlamış olan Survivor o günden bugüne kadar geniş bir izleyici kazanmakla birlikte birçok alanda da adından sıklıkla söz ettirmektedir. Her sene yarışmaya alınan yeni yarışmacılar ile birlikte izleyicileri heyecanlandıran Survivor genel olarak ünlü isimlere yer vermektedir. Yarışmaya gelen ünlü yarışmacılara gönüllüler de eşlik etmektedir ve kaliteli bir rekabet ortamı oluşmaktadır.

Acun Ilıcalı tarafından ülkemize getirilmiş olan Survivor yine kendisine ait olan Tv8 kanalında yayınlanmaktadır. Genel olarak kaliteli rekabet ortamı ile dikkat çeken yarışma içerisinde asıl amaç Survivor olmak ve yarışmayı birincilikle tamamlamaktır. Tartışmaların yaşandığı, dostlukların kurulduğu ve ıssız bir adada yapılan yarışma içerisinde zorlu koşullar bulunmaktadır. Yarışmacılar için hiçbir şekilde yemek yardımı yapılmamaktadır. Düzenlenen yarışmalar sonucunda elde edilebilecek olan çeşitli ödüller ile birlikte yarışmacıların hırsları da aynı oranda artış göstermektedir. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı olarak iki farklı ekibin mücadele ettiği yarışma içerisinde elenenler oldukça takımlar birleşmekte veya takımlar arasında değişme yaşanmaktadır. Kişiler eleme gününde birbirlerine oy vererek adadan gitmesini istediği kişinin adını bir kâğıda yazmaktadır. Oylamada en çok oyu alan kişiler ise halkın oylamasına sunulmaktadır. SMS oylaması ile birlikte de en az oy alan kişi adaya veda etmektedir.

Survivor 2021 içerisinde de yine çok kaliteli isimler yer almaktadır. Ünlüler takımına alımlar yapılarak izlenme oranları da üst noktaya taşınmaktadır. Ünlü isimlerin de adanın zorlu şartları ile mücadele ettiği belirtilerek herhangi bir ayrıcalık tanınmadığı bilinmektedir. Survivor 2021 ünlüler takımı bu sene de oldukça farklı ve kaliteli isimlere ev sahipliği yapmaktadır. Her sene ünlüler takımı için farklı isimler tercih edilmektedir. Ünlüler takımında yer alan kişiler de tıpkı gönüllüler takımındakiler gibi mücadele etmekte ve Survivor olabilmek için çabalamaktadır. Survivor 2021 ünlüler takımında yer alan isimler arasında ise Hayrettin Karagöz bulunmaktadır. Hayrettin Karagöz Survivor 2021 içerisinde yer alan yarışmacılar arasında en çok dikkat çeken ve en çok merak edilen kişiler içerisinde bulunmaktadır.

Hayrettin Karagöz Kimdir?

Hayrettin Onur Karagöz tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Başarılı ve ünlü oyuncu 1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda başlayan Hayrettin, Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’ni bitirdikten sonra da Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun olmuştur. Tiyatro çalışmalarına ise üniversite yıllarında başlamıştır.

Birçok tiyatro gösterisinde rol alan Hayrettin Karagöz, adından sıklıkla söz ettirmeye başlamıştır. AlfredJerry’nin Kral Übü tiyatrosunda başrol olarak görev almıştır. Oyun içerisinde Kral Übü karakterini canlandıran başarılı oyuncu bu performansı ile birlikte İstanbul Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Üniversitede bir arkadaş grubu ile birlikte videolar çekerek sosyal medyada paylaşan Hayrettin bu videolar ile birlikte ün kazanmaya başladı. Genel olarak mizah amaçlı içerikler paylaşan ve paylaştığı videolar ile birlikte büyük bir ses getiren Hayrettin, yayınlanan filmler için troll nitelikte videolar yayınladı. Birçok reklam filminde, dizide, tiyatroda ve filmde rol almıştır. Youtube üzerinden yayınlamış olduğu videolar ile birlikte dünyaca ünlü isimler arasında yer almıştır. Üniversite öğrencilerinin evlerine yaptığı baskınlar ile birlikte yeni bir akım başlatan Hayrettin sosyal medya fenomeni olmayı başarmıştır. Survivor 2021 içerisinde yer alan en renkli ve sempatik karakterlerden birisi olarak göze çarpmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER