Son Dakika: Soylu’ya Küfreden Kişi, Cumhurbaşkanına Hakaretten Tutuklandı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, annesiyle olan fotoğrafına küfettiğini belirttiği şüpheli Cumhurbaşkanına hakaretten tutuklandı.

Son Dakika: Soylu’ya Küfreden Kişi, Cumhurbaşkanına Hakaretten Tutuklandı!

Süleyman Soylu, dün sosyal medya hesabında annesiyle birlikte olan fotoğrafına küfür eden bir kişi hakkında açılan soruşturma sonucunda serbest bırakıldığını belirtmiş ve “bakan olsan ne yazar” ifadeleri ile serzenişte bulunmuştu. E.E. adlı kişi hakkında, kamu görevlisine hakaret suçundan devam eden soruşturmada bugün yeni bir adım atıldı.

Erdoğan’a hakaretten tutuklandı

İnceleme sonucunda E.E.’nin sosyal medya hesabı tarandı ve paylaşımları analiz edildi. E.E., Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaretten gözaltına alındı ve tutuklandı. Bakırköy Adliyesi’nde ifade veren E.E., ifadesinin ardından “cumhurbaşkanına hakaret” suçundan cezaevine gönderildi.

Soylu, E.E. için dün yaptığı paylaşımda “45 gündür anam hastanede. Annemle fotomun altına küfreden alçak mahkemeye çıkıyor ve adli kontrolle serbest. Ne yapmalıyım, Bakan olsam ne yazar. Millet, devlet işleriyle boğuşurken anasının namusuna sahip çıkamamak ne ifade eder Tweetimle yeniden alınırsa da provokasyon sayacağım” demişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hashas
Hashas - 1 ay Önce

Yorum çok olurda doğru söyleyen az.

SIRADAKİ HABER