Sevgilisinin Öldüğünü Öğrenen Kadın, Hastanede Tabancayla İntihar Etti

Diyarbakır’da yaşanan olayda, 45 yaşındaki sevgilisi Medeni Aykal’ın ölüm haberini alan 25 yaşındaki Derman Bakır intihar etti.

Sevgilisinin Öldüğünü Öğrenen Kadın, Hastanede Tabancayla İntihar Etti

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesindeki bir özel hastaneye, kalp krizi geçiren Medeni Aykal getirildi. Aykal, tüm müdahalelere rağmen ne yazık ki kurtarılamadı. Ancak olaylar bununla da bitmedi. Aykal’ı hastanede bekleyen sevgilisi Derman Bakır, bu haberi alınca çantasından çıkardığı tabancayla intihar etti. Anında müdahale edilen Bakır da ne yazık ki kurtarılamadı.

Çifte ölümün detayları ortaya çıktı

Hastanedeki kamera görüntülerinde, Derman Bakır’ın ölüm anı kare kare kaydedildi. Olayın ayrıntıları ise bugün ortaya çıktı. 25 yaşındaki Derman Bakır’ın özel bir kurumda rehber öğretmen olduğu öğrenilirken, dün gece Aykal ile görüştüğü ve bu esnada Aykal’ın kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Bununla birlikte olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Aykal, özel hastaneye getirildi ve tedaviye alındı, burada yaşamını yitirdi.

Sevgilisinin ailesi ile tartışmış

Derman Bakır hastanede beklerken, Aykal’ın ailesi ve yakınları hastaneye geldi ve burada sözlü tartışma çıktı. Bakır’a yönelik tehditlerin ardından kadın başta bir kata götürüldü. Farklı bir kata çıkan Bakır’ın yerini öğrenmeye çalışan Aykal’ın yakınları yoğun ısrar sonucu yerini öğrendi ve Bakır, bulunduğu koridorda Aykal’ın ailesini görünce tabancayla intihar etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER