Sevgililer Günü'nde Ne Hediye Alınır?

Her yıl 14 Şubat'ta kutlanan bu özel gün için, sizlere fikir verebilecek hediye seçenekleri hazırladık. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz haber ve detayları

Sevgililer Günü'nde Ne Hediye Alınır?

Sevgililer Günü'ne çok az bir süre kala,  Çoğu kişi sevgilisine,  eşine ne alacağı konusunda oldukça kararsız. Eğer sizde 14 Şubat Sevgililer Günü'nde,  hayatınızdaki kişiye ne alacağız konusunda kararsız kaldıysanız  bu haber tam size göre. Haberimizde sizler için birbirinden farklı ve hoşunuza gidebilecek hediyelere sıraladık.

 Kadınların ve erkeklerin birbirlerine  olan sevgilerini hatırlattığı bu özel gün aslında, dini inanışlar neticesinde ortaya çıkan bir gün olarak bilinmektedir. ‘’ Aziz valentin günü’’ olarak adlandırılan bugün, Batı medeniyetlerinde  sevilen, aşık olunan, ilgi  duyulan ya da  yada  hoşlanılan kişiler  için kullanılmaktadır. Geçmişten bu günümüze gelen, bizim de 14 Şubat Sevgililer Günü olarak adlandırdığımız bu özel günde  insanlar  güzel duygular beslediği kişileri hediye almaktadır.Sevgililer Günü geleneği sürdürmekte olan çiftler için kadın ve erkek olmak üzere bu özel günde hediye alınabilecek, ürünleri sıraladık.

 Kadınlar için;

 Fotoğraf Albümü

  Birlikte olduğun süre boyunca en güzel anlarınızda çekilmiş olduğunuz fotoğrafları albüm haline getirebilirsiniz.

 Çiçek

  Çoğu kadının vazgeçilmezi olan aynı zamanda, güzel kokusu ile bizleri adeta büyüleyen  bir demet çiçek herkesi mutlu edebilecek cinstendir.

  Kolye

  Sevdiğiniz insana olan hitap şekliniz,  ya da onu size anımsatan bir kolyeyi sevdiğinize hediye olarak verebilirsiniz.

  Akşam yemeği/ Sabah kahvaltısı

 Birlikte geçireceğiniz bu özel gün için hayatınızda olan kişiye sabah kahvaltısı veya akşam yemeği hazırlamanız akıllara kazınan mükemmel bir hediye çeşidi olacaktır.

 Ayakkabı

 Sevdiğiniz insanın tarzına veya hayat stiline uygun, topuklu veya spor ayakkabı seçebilirsiniz. Hediye edeceğiniz bu ayakkabı ile aynı zamanda sevdiğiniz insanın stiline ne kadar hakim olduğunuzu da  karşı tarafa göstermiş olacaksınız.

 İsme özel çikolata

Bilindiği üzere çikolata çoğu kadının vazgeçilmezidir. Bu özel gününüzü tatlandırılarak sevdiğiniz kişinin ismine özel çikolata yaptırabilirsiniz.

 Erkekler İçin;

Kol Düğmesi

  Eğer sevdiğiniz kişi  günlük hayatta veya özel günlerde kol düğmesi kullanıyorsa,  kol düğmesi koleksiyonuna yeni eklemeler yapabilirsiniz.

 Saat

 Sevgilinizin stiline uygun spor veya şık kol saati seçip 14 Şubat Sevgililer Günü'nde hediye edebilirsiniz.

 Takım Hediyesi

 Futbol, çoğu erkek için hayatının vazgeçilmez bir parçası halindedir, birlikte olduğunuz kişiye tuttuğu takıma ait forma, bileklik  veya son zamanın trend olan takım logosu taşıyan gece lambalarından hediye edebilirsiniz.

Akşam Yemeği/ Tatlı

14 Şubat Sevgililer Günü  hediyesi olarak,  kendi ellerinizle hazırladığınız tatlı veya özenle hazırlanmış  güzel bir sofra kurabilirsiniz.

Cüzdan

 14 Şubat Sevgililer Günü klasik hediyelerinden biri olan cüzdan hediyesini biraz daha kişiselleştirerek ve  özelleştirerek  sevgilinize verebilirsiniz.  Almış olduğunuz cüzdanın  iç kısmına kendi vesikalık fotoğrafınızı veya cüzdana sevgilinizin  adını yazdırarak bu hediyeyi özelleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2021, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER