Sancakay Ilım Morgül kimdir? Survivor Gönüllüler Yarışmacısı Nereli, Kaç Yaşında?

Sancakay Ilım Morgül Survivor 2021 Gönüllüler takımına katılan kadın yarışmacılardan biri oldu. Yeni sezon yarışmacılarından Sancakay Ilım Morgül yaşı, nereli olduğu ve hayatıyla merak ediliyor. Survivor yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak.

Sancakay Ilım Morgül kimdir? Survivor Gönüllüler Yarışmacısı Nereli, Kaç Yaşında?

Survivor 2021 ile ilgili tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan video ile birlikte Survivor 2021 içerisinde yarışacak olan isimler de belli oldu. Birçok başarılı ve kaliteli kişinin yer alacağı yarışma içerisinde yarışmacıların iddialı sözleri dikkat çekti. Ünlüler takımı içerisinde ağırlıklı olarak sporcular yer alırken aynı durum gönüllüler takımı için de dikkat çekti. Gönüllüler takımı içerisinde yer alan Sancakay Ilım Morgül da en çok merak edilip araştırılan isimlerden oldu. Sancakay Ilım Morgül ile ilgili araştırmalar yapıldığında ortaya çıkan sonuçlar da birçok kişinin şaşırmasına sebep oldu. Yarışma içerisinde oldukça önemli işlere imza atacağı ile ilgili iddialı konuşan Ilım, güzelliği ve sportmenliği ile dikkat çekiyor.

Ülkemizde yayınlanmaya başladığı 2005 yılından bu yana en çok izlenen yarışma programları arasında ilk sırada yer alan Survivor, her sene getirdiği yeni yarışmacılar ile birlikte heyecanları üst noktalara taşıyor. Ünlüler takımı genel olarak her sene yarışmaya damga vuruyor ve kaliteli isimler ile birlikte programın izlenme oranı da üst noktalara taşınmış oluyor. Yarışma ıssız bir adada geçerken yarışmacıları oldukça zorlu koşullar bekliyor.

Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı olarak iki ekibin mücadele ettiği yarışma içerisinde birçok zorlu parkur bulunuyor. Parkurları başarılı bir şekilde tamamlayan takım üyeleri takımlarına puanlar kazandırıyor ve yarışma sonunda ödüller kazanıyor. Kazanılan ödüller ile birlikte yarışmacıların motivasyon seviyeleri yükselirken bir taraftan da ada şartları içerisinde işleri daha da kolay hâle geliyor. Yemek problemi ada içerisindeki en büyük sorun olarak dikkat çekiyor. Yarışmalar sonunda yarışmacılara genel olarak yemekler veriliyor veya günlük hayatta kullanılan birçok fırsat sunuluyor. Yarışmacılar için en büyük motivasyon ve odak kaynağı ise iletişim ödülü ile birlikte uzaktaki sevdikleri ile görüşmeleri oluyor. Yarışma ilk başta ekipler arasındaki mücadele olarak geçse de bir süre elenen kişilerin de artmasıyla takımlar birleşiyor ve bireysel mücadele devam ediyor.

Survivor 2021 gönüllüler takımı içerisinde bulunan birçok kişi merak ediliyor. En çok araştırılan kişilerin arasında ise Sancakay Ilım dikkat çekiyor. Güzelliği ve sportmenliği ile dikkat çeken Sancakay Ilım kimdir, Sancakay Ilım kaç yaşında gibi sorular internette ve sosyal medyada son dönemlerde en çok konuşulan konular arasında yer alıyor.

sancakay-ilim-morgul-kimdir-survivor-gonulluler-yarismacisi

Survivor 2021 Gönüllüler Takımı Sancakay Ilım Morgül Kimdir?

Sancakay Ilım 30 Ocak 1997 yılında İstanbul Bahçelievler’de dünyaya geldi. İzmir ve Rize şehirlerinde büyüyen Sancakay Ilım spor hayatına ritmik jimnastik branşı ile başladı. Spora başladığı günden bu yana hiçbir şekilde spordan kopmayan Ilım, futbol alanında kendisini geliştirerek önemli başarılar imza attı ve adından sıklıkla söz ettirdi.

Futbol kariyerine futsal ile başlayan Sancakay Ilım, daha sonra direkt olarak futbol alanına yönelerek kariyer yürüyüşüne devam etti. Sanacakay Ilım ile ilgili en dikkat çekici ve şaşırtıcı özellik olarak ise ünlü ve başarılı teknik direktör Ünal Karaman’ın yeğeni olması oldu.

Lise 4’e giderken Rizespor’un kadın takımına transfer oldu ve liseyi de Rize’de bitirdi. Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Rus Dili ve Edebiyatı okuyan Ilım 2 sene boyunca eğitim aldı. Sancakay Ilım Türkçe’nin yanı sıra İngilizce ve Rusça dilini oldukça akışkan bir şekilde konuşabiliyor.

Kendi besteleri de bulunan Sancakay Ilım Morgül, 5 yıldır Hayal Kahvesi ile anlaşmalı olarak vokal yapıyor. Kendi bestelerini seslendirirken sahne performansı da sergileyen Ilım aynı zamanda da gitar çalıyor. Sancakay Ilım Morgül güzelliği ve aktifliği ile dikkat çekerken Survivor 2021 içerisinde nasıl bir performans sergileyeceği de dikkat çekiyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER