Sadakatsiz Dizisine Yasak Elma'dan Transfer

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz'e Yasak Elma dizisinden transfer! Eda Ece ve Şevval Sam'ın Yasak Elma dizisi setine ziyaretinin altından bakın ne çıktı..

Sadakatsiz Dizisine Yasak Elma'dan Transfer

Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisine Yasak Elma dizisinden transfer mi gerçekleşti. Fox Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece ve Ender'i Şevval Sam Sadakatsiz setine girdi. 
Yasak Elma dizisinin eski yönetmeni Neslihan Yeşilyurt ve Şevval Sam'ın oğlu Tarık Emir Tekin'i ziyarete giden Eda Ece ve Şevval Sam'dan eğlenceli paylaşımlar geldi. Eski yönetmenleri Neslihan Yeşilyurt ile sıkı dost olan Eda Ece ve Şevval Sam Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisini ziyaret etti.

Sam ailesi ailecek ekranlarda reyting rekorları kıran dizilerde yer alıyor. Şevval Sam Yasak Elma dizisinde Ender karakteri ile yer alırken, Şevval Sam ile Metin Tekin'in oğlu Tarık Emir Tekin Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterini canlandırıyor. 

Yasak Elma dizisinin eski yönetmeni Neslihan Yeşilyurt Kanal D'nin Sadakatsiz dizisine transfer olmuştu. Neslihan Yeşilyurt, Sadakatsiz dizisinin de Sam ailesinin başka bir ferdi ile çalışmaay başladı. Şevval Sam'ın başarılı oğlu Tarık Emir Tekin Sdakatsiz dizisinde Selçuk karakterine hayat veriyor. Geçtiğimiz günlerde Şevval Sam ve Eda Ece, Sadakatsiz dizisinin setini ziyaret etmiş ve hem eski yöenetmenleri Neslihan Yeşilyurt hem de Tarık Emir Tekin'i ziyaret etti. 

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 23:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER