Ramo 1 Ocak yeni bölüm var mı yok mu? Show TV Ramo neden yok?

Ramo 27. Yeni bölüm bu akşam Show TV ekranlarında yayınlanmadı. Ramo dizisi hayranları ise yeni bölüm neden yok sorusunu merak ederken dizinin ne zaman yayınlanacağıyla ilgili gelişmeler belli oldu.

Ramo 1 Ocak yeni bölüm var mı yok mu? Show TV Ramo neden yok?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo bu akşam 27. Bölümüyle ekranlara gelmesi gerekiyordu. Diziyi yakından takip edenler Show TV ekranlarını açtıklarında ise Eltilerin Savaşı filmini gördü. Televizyonda ilk kez yayınlanan Eltilerin Savaşı bu akşam Show TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Diziyi yakından takip eden Ramo severler ise dizi bitti mi, final mi yaptı, Ramo neden yok gibi sorularla baş başa kaldı. Reyting rekorları kıran dizinin yeni bölümüyle ilgili gelişmeler şu şekilde:

RAMO NEDEN YOK? YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Show TV ekranlarında sevilerek izlenen,  başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener gibi usta isimlerin olduğu Ramo dizisi en on 26. Bölümle ekranlara gelmişti. Dizinin bu akşam (1 Ocak 2021) yeni bölümü yayınlanması gerekiyordu ancak yayınlanmadı. Dizinin 27. Bölümünün neden yayınlanmadığı ise netlik kazandı Yılbaşı tatili nedeniyle diziye bir haftalık bir ara verildi. Ramo yeni bölümü önümüzdeki hafta 8 Ocak Cuma günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecek.

Ramo Son Bölümde Neler Yaşandı?

Ramo’nun aklındaki tek şey Sibel’in Cihangir’in evinde kalmasıdır. Sibel’i o evden almak isteyen Ramo bunun için her şeyi yapmaya hazır. Cihangir’in tek hedefi ise bu gerçekleşmeden Ramo’yu ortadan kaldırmak. İkili arasındaki çekişme tüm hızıyla devam ederken Yavuz’un ortaya çıkması dengeleri tamamen değiştirir. Dokunulmazlık alan Yavuz, Ramo’yu çileden çıkartır. Dizinin son bölümünde yaşananlar aksiyonu bol sahnelerle izleyicinin karşısına çıkmıştı. Yeni bölüm 8 Ocak Cuma günü bizleri bekliyor olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER