Önce Çocuklarının Evine Molotofkokteyli İle Saldırdı Sonra Kendini Ateşe Verdi!

Öfkeli baba molotof kokteylini çocuklarının evine attı sonra da çatıya çıkıp kendisini ateşe verdi olay polislerin müdahalesi sayesinde duruldu.

Önce Çocuklarının Evine Molotofkokteyli İle Saldırdı Sonra Kendini Ateşe Verdi!

Mersin Tarsus bölgesinde yaşanan olay herkesi şoka uğrattı. Kan donduran olayda C.P. isimli baba geçirdiği kriz sonucunda çocuklarının evine nedeni bilinmez şekilde molotofkokteyli ile saldırdı. Ardından kendini ateşe verdi. Olayın Tarsus ilçesine bağlı olan Bolatlı Mahallesi’nde yaşandığı bilinmekte.

Tarsus’ta dehşet!

İnsanları dehşete uğratan olayda anlaşmazlık yaşadığı tahmin edilen oğullarının evine öncelikle konuşmak için gitti. Yapılan konuşma hararetli bir şekilde devam ederken bir anda tartışılmaya başlandı. Bir süre boyunca oğulları ile konuşan baba tartırşmaya başladı. Tartışma sırasında C.P. kriz geçirdi. Geçirdiği kriz sonucunda inanılmaz olaylar yaşandı. Yanında getirdiği molotofkokteylini ateşe verip hiç düşünmeden oğullarının yaşadığı evin içine atan öfkeli baba şoka uğrattı. Öfkeli baba C.P.’nin yaptığı hamle sonucu evin yatak odasında küçük çaplı bir yangın çıktı. Atılan molotofkokteyli nedeni ile yanmaya başlayan ev, evde yaşayan oğulları S.P. , H.P. ve E.P.’nin müdahaleleri sonucunda söndürülebildi. Kardeşlerin müdahalesi işe yaradı. Yapılan ihbar üzerine polis eve geldi. Polis eve ve kendini ateşe veren baba C.P.’nin üzerine döktüğü benzin sonucunda çıkan alevi hortum ile söndürmeyi başardı. Alevler içinde kalan babanın yaptıklarına anlam verilmekte zorlanıldı. Oğullarının evini yakmaya çalışıp sonrasında kendini de öldürmeye çalışan babanın vücudunda ciddi yanık izleri olduğu kaldırıldığı hastaneden bildirildi. Tedavi altına alınan babanın hayati tehlikesi yok.

Polis Kendini Ateşe Veren Babayı Hortumla Söndürdü

Kriz geçirmekte olan baba C.P. oğullarının evini yaktıktan sonra durmadı! Bu kez de evin çatısına çıkıp eline aldığı bir sopa yardımı ile güneş enerjisinin camlarını kırmaya başladı. Molotofkokteyli gibi yanında taşıdığı benzini üzerine dökerek kendini ateşe verdi. Gelen polis ekipleri üzerine döktüğü benzinin alev almasıyla birlikte C.P.’nin üzerine hortum tutarak ateşi söndürdü. Polis ekiplerinin yardımı ile kurtarılan baba gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Vücudunda ciddi yanıklar olduğu bildirildi. C.P.’nin hayati tehlikesi bulunmuyor.

Mersin’in Tarsus ileçesine bağlı olan Bolatlı Mahallesinde yaşanan olay için polis ekipleri soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 21:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER