O Ses Türkiye Rap Jüri Üyeleri Belli Oldu! Program Ne Zaman Başlayacak?

Exxen O Ses Türkiye Rap yarışmasında görev yapacak jüri üyelerinin isimleri netleşti. Bu yılın en dikkat çeken programları arasında yer alan Rap yarışmasında Sagopa Kajmer ve Ceza yer almayacak.

O Ses Türkiye Rap Jüri Üyeleri Belli Oldu! Program Ne Zaman Başlayacak?

Exxen platformu geçtiğimiz hafta itibariyle yayın hayatına online platformda başladı. Platformun içeriğinde dizi, yarışma programları, reality showlar gibi çeşitli konsept içerikler bulunuyor. Sezonun en çok beklenen programlarından bir tanesinin de Exxen platformu üzerinden yayınlanacağının bilgisi verildi. Buna göre, O Ses Türkiye Rap programı bu yıl Exxen üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulacak. Programla ilgili jüri üyeleri dedikoduları ortalıkta dolaşıyordu. Programın jüri koltuğunda Sagopa Kajmer ve Ceza'nın oturacağı haberleri, ikilinin barıştığı yönünde haberlere neden olmuştu. Bugün yapılan açıklamayla programın yeni jüri üyeleri belli oldu. Bu isimlerin arasında Sagopa ve Ceza yer almıyor.

O SES TÜRKİYE RAP JÜRİ ÜYELERİ

Önümüzdeki haftalarda Exxen platformunda yayınlanacak O Ses Türkiye Rap progrmanın jüri üyeleri Hadise, Eypio, Mero ve Murda olarak açıklandı. Yeni sezonda bu dört isim jüri koltuğunda oturuyor olacak.

Eypio albümleri:

2005 - A.P.O
2006 - Rap Fabriek
2007 - Hırsız Var
2008 - Apollo
2011 - AbduRhyme
2012 - 16:34
2014 - Beton Duvar

2016 - Günah Benim
2020 - Urgan - DMC

Mero Albümleri:

Ya Hero Ya Mero
Unikat
Seele
Vintage

Murda Albümleri:

DOĞA
BABA
Bruin Brood
We Doen Ons Best

Hadiseyle birlikte bu üç isim O Ses Türkiye Rap programının jüri koltuğunda oturacak. Programın başlama tarihiyle ilgili kesin bir açıklama yapılmazken, Ocak ayının son haftasında Exxen platformunda ilk bölümüyle yayınlanması bekleniyor. Çekimleri başlayan yarışma programı için başvuru formu da yayınlandı. O Ses Türkiye Rap programına başvuru yapmak isteyen kişiler buraya tıklayarak forma ulaşabilirler. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER