Müge Anlı kimdir? Nerelidir? kaç yaşındadır?

Türkiye televizyon tarihinin en güvenilir isimlerinden Müge Anlı başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Peki, Müge Anlı kaç yaşındadır? Müge Anlı hangi alanda eğitim almıştır? Müge Anlı hangi projelerde yer almıştır? İşte, Müge Anlı’nın hayatıyla ilgili merak edilen detaylar…

Müge Anlı kimdir? Nerelidir? kaç yaşındadır?

Türkiye’nin en sevilen ve güvenilen ekran siması Müge Anlı tavrı ve tarzıyla fark yaratmaya devam ediyor. 2008 yılından itibaren yayın hayatını sürdüren Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün seyirci karşısına çıkıyor. Birbirinden önemli vakaların işlendiği programda Türkiye tablosu ekrana yansıtılıyor. 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlamıştır.

Farklı televizyon kanallarında çalışan Müge Anlı, ekran önüne çıkmadan önce işin mutfağında yer almıştır. Kanal D’de yayınlanan Dobra Dobra programında magazin haberlerini sunmaya başlamıştır. Şenay Düdek ile partner olan Müge Anlı, ünlülerin dünyasını yorumlarken farklı bakış açısını seyircilere yansıtmayı başarmıştır. Sert dili, açık sözlülüğüyle dikkat çeken Müge Anlı, magazin haberciliğinin kendisine uymadığına karar verdiği için programdan ayrılmıştır. 1999 yılında kendisi gibi gazeteci olan Burhan Akdağ ile evlenmiştir. Bir kız çocuğu olan Müge Anlı, eşinden 2008 yılında olaylı bir şekilde ayrılmıştır. Burhan Akdağ’ın Müge Anlı ile ilgili açıklamaları magazin basınında yer almıştır.

Müge Anlı’nın hayatının seyrini değiştiren olay ise ATV ekranında yayınlanan Tatlı Sert programına başlaması olmuştur. Cinayet vakaları, kaybolan insanların bulunması gibi birbirinden önemli olayların işlendiği program yüksek reyting oranlarıyla dikkat çekmektedir. Müge Anlı programa katkı sağlaması amacıyla Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Hukuk bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Son olarak Güven Bana programını sunmaya başlayan Müge Anlı, güçlü kadınlara yardım elini uzatmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER