Meteoroloji Uyardı! Yarın İçin Fırtına Ve Şiddetli Yağış Geliyor!

Yarınki hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü uyardı! Yarın için ülkemizin batı bölgelerinde kuvvetli yağış ve fırtına bekleniyor!

Meteoroloji Uyardı! Yarın İçin Fırtına Ve Şiddetli Yağış Geliyor!

Son dakika haberi… Meteoroloji uyardı bu iller için şiddetli fırtına ve kuvvetli yağış geliyor!

Yarınki hava durumu nasıl olacak gibi sorular vatandaşlarımız tarafından akşam saatlerinden itibaren sıkça soruluyor. Bizde sizler için Meteoroloji tarafından yapılan son dakika paylaşımlarını derledik. Ayrıntılar ise haberimizde;

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre başta İstanbul olmak üzere, Yalova, Bursa, Kütahya, Uşak ve son olarak da Denizli çevrelerinde sağanak yağış olacak!

İzmir, Balıkesir, Muğla, Antalya ve Çanakkale içinse kuvvetli yağış uyarısı yapıldı!

YARINKİ HAVA DURUMU

Vatandaşlarımız yârinki hava durumunu merak ediyorlar. Yarın ise ülkemizin batı bölgesinde yer alan birçok il için sağanak ve fırtına uyarısı yapıldı!

İstanbul ve çevresi başta olmak üzere Yalova, Bursa, Kütahya, Uşak ve Denizli illerimizde sağanak yağış beklenirken İzmir çevresi, Balıkesir, Muğla, Antalya ve Çanakkale illerimizde ise kuvvetli yağışlar bekleniyor.

Aynı zamanda Batı Marmara ile İç Ege’de şiddetli rüzgarla da olacak. Kıyı Ege bölümü içinse Meteoroloji’den fırtına uyarısı geldi!

EGE BÖLGESİ SAĞANAK YAĞIŞLI

Meteoroloji tarafından gelen son dakika paylaşımlarına göre Ege Bölgesi’nde başta Kütahya, Uşak ve Denizli çevreleri olmak üzere gök gürültüsü ve sağanak bekleniyor.

Yağışlar Kıyı Ege’de kuvvetli olacakken özellikle Muğla’nın kıyı kesimlerinde ise çok kuvvetli olması bekleniyor. Bu gece saatlerinden başlayarak kendisini rüzgâr Kıyı Ege kesimleri Muğla başta olmak üzere hissettirecek.

İzmir bölgesi ve çevresinde ise rüzgarların yeni etkili olması bekleniyor.

ANTALYA’DA FIRTINA VE YAĞIŞ

Akdeniz Bölgesi ise özellikle sabah saatlerinden itibaren gök gürültüsü ve sağanak yağışın etkisi altında olacak. Özellikle Antalya çevresi ve Batı Akdeniz bölümlerinde gök gürültüsü ve sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. Antalya için yarın kuvvetli yağışlar beklenmekte.

Yine Antalya bölgesinde akşam saatlerinden itibaren fırtınaların da görülmesi bekleniyor.

İSTANBUL’DA SAĞANAK YAĞIŞLAR ETKİLİ OLACAK

Yüzbinlerin yaşadığı İstanbul ise sağanak yağışların etkisi altında kalacak.

Marmara Bölgesi’nin batı kesimleri İstanbul başta olmak üzere sağanak yağış altında kalacak.

YALOVA VE BURSA

Yine İstanbul gibi Yalova ve Bursa’da da sağanak yağışlar etkili olacak. Ayrıca yer yer fırtına uyarıları da devam ediyor.

ÇANAKKALE İÇİN KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI

Öte yandan Çanakkale ilimiz ile birlikte Balıkesir için de kuvvetli yağışların yanı sıra kuvvetli rüzgarların da görülmesi bekleniyor.

Özellikle Meteoroloji vatandaşlarımızı kuvvetli rüzgârlarda oluşabilecek kazalara karşı uyarıyor. Vatandaşlarımız özellikle de çatılardan düşebilecek nesnelere karşı dikkatli olmalılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER