Melih Gökçek'ten Şok Açıklama: 'İçimizden Bazı Şerefsizler...'

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Mansur Yavaş'a bilgi sızdırıldığını ima ederek "İçimizden bazı şerefsizler" dedi... Peki kimi hedef aldı?

Melih Gökçek'ten Şok Açıklama: 'İçimizden Bazı Şerefsizler...'

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medyayı yoğun bir şekilde kullanmasıyla biliniyor. Son olarak, yaşı uygun olmamasına rağmen koronavirüs aşısı olması ile gündeme gelen Gökçek, bu defa siyaset kulislerinde çok konuşulacak bir çıkış yaptı. 

Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’ın, emeklilikte yaşa takılanların genel sağlık sigortası primini (GSS) ödeyeceğini duyurmasının ardından konuştu ve Yavaş’a, bazı AKP’lilerin bilgi sizdırdığını ima etti. Mansur Yavaş’ın seçim vaatleri arasında da yer alan GSS primleri ile ilgili bu açıklama, birçok kişi tarafından beğeni topladı ancak gündeme damgasını vuran Gökçek oldu.

‘İçimizden bazı şerefsizler’

Gökçek, Yavaş’ın algı peşinde olduğunu söyledi ve hukuken böyle bir ödeme yapamayacağını söyledi. Ancak Gökçek’in paylaşımında dikkat çeken, “Bizim içimizden bazı şerefsizlerin size cumhurbaşkanının çıkaracağı yeni kararnameyi haber vermesi” cümleleri oldu. Gökçek doğrudan bir ismi işaret etmese de, AKP içinde bazı isimlerin Yavaş’a bilgi sızdırdığını söyledi.

Mansur Yavaş ne demişti?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER