Masumlar Apartmanı 5 Ocak Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu? Masumlar Apartmanı Neden Yok?

Masumlar Apartmanı neden yok? TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelmesi bekleniyordu ancak planlarda değişiklik yapıldı. Masumlar Apartmanı dizisi bu akşam yayınlanmayacak.

Masumlar Apartmanı 5 Ocak Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu? Masumlar Apartmanı Neden Yok?

Son dönemin en başarılı TRT 1 dizileri arasında yer alan Masumlar Apartmanı reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizinin son yayınlanan fragmanı 1 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Yeni haftada yayınlanan 5 Ocak TRT 1 yayın akışında ise Masumlar Apartmanı görünmüyor. Bu durum dizi hayranları tarafından Masumlar Apartmanı neden yok sorusunu doğurdu. Yeni bölüm fragmanıyla heyecan giderek tırmanırken, yeni bölüm tarihiyle ilgili kesin bir açıklama yapılmadı.

Masumlar Apartmanı Neden Yok?

Yeni yıl sebebiyle bu hafta birçok dizi 1 haftalık tatile girdi. Reyting rekortmeni diziler bile bu hafta ya tekrar bölümleriyle yayınlanıyor ya da yerine yabancı sinema filmleri yayınlanıyor. Masumlar Apartmanı dizisi de bu hafta yayınlanmayacak olan diziler arasında yer aldı. Yeni yıl tatili kapsamında diziye 1 hafta ara verilecek. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyen diziseverler 12 Ocak Salı günü ekranları başında olacaklar. Yayınlanan son bölümde Masumlar Apartmanı dizisi reyting rekorları kırmış ve TRT 1 ekranlarının uzun zamandır en yüksek başarı gösteren dizileri arasında yerini almıştı. TRT 1 en son bu derecede bir başarıyı Diriliş Ertuğrul dizisiyle yakalamıştı. 5 Ocak Salı günü yayınlanmayacak olan Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünü bir hafta sonra kendi saati ve kendi kanalında izleyebilirsiniz.

masumlar-apartmani-bu-aksam-var-mi-yok-mu-neden-yok

Masumlar Apartmanı Son Bölüm

Naci'nin gelişiyle ortalık iyice karışmıştı. Yıllar önce yaşadığı duyguları bastırmaya çalışsa da Safiye duygularına engel olamaz. Camlara çizilen kuşlar küllenen aşkı günden güne alevlendirirken Safiye ve Naci apartman binasında bir buluşma düzenler. Bu buluşmada Safiye Naci'nin yıllar önce verdiği şemsiye şeklindeki çikolatayı da yanında getirir. Naci bunu yıllardır saklamasına şaşırır. Kalbine kulak vermeyi seçen Safiye, Naci ile yakınlaşmanın ilk adımlarını attı. Tam bu noktada Naci'nin sakladığı çocuğu annesinin konuşmalarından babasının kaldığı otelin adını öğrenir ve evden kaçar. Babasını bulduktan sonra onla kavga eden Naci'nin kızı bir anda Safiye'nin binasına atar kendini. Çatı katına çıkan küçük kız, Safiye'nin saklı evliliği bulmasına vesile olur. Naci ve Safiye arasındaki yakınlaşma heran büyük bir kavgaya dönüşebilir gibi görünüyor.

Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle 12 Ocak Salı günü kendi saatinde TRT 1 ekranlarında olacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 18:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER