Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2 Ocak Yeni Bölüm Var mı yok mu? Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Neden Yok?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2 Ocak tarihinde yayınlanacak mı sorusu dizi severler tarafından merak ediliyor. Show TV'nin beğenilerek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk ikinci sezonuyla ekranlara geliyor. Geçen hafta Kuzey ve Yıldı'ın evlenmesiyle yeni bir maceranın seyirciye sunulduğu Kuzey Yıldızı dizisinin yeni bölümü 2 Ocak 2021 akşamı Show TV yayın akışında gözükmüyor. 2 Ocak Kuzey Yıldızı İlk aşk var mı yok mu? Yeni bölüm neden yok? Detaylar haberimizde sizlerle...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2 Ocak Yeni Bölüm Var mı yok mu? Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Neden Yok?

Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk çekimleri Ordu ilinde yapılıyor. Kuzey ve Yıldız'ın zorlu aşkını konu alan dizi her Cumartesi yeni bölümleriyle seyircisiyle buluşuyordu. Fakat 2 Ocak 2021 Show TV yayın akışında Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümü yer almadı. Onun yerine Nasipse Olur adlı film yer aldı. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü neden yayınlanmıyor? Kuzey Yıldızı 46. bölüm hangi tarihte yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı 2 Ocak 2021 Cumartesi Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Show Tv'de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk normal durumlarda 2 Ocak Cumartesi akşamı 46. bölümüyle seyircisiyle buluşacaktı. Fakat yeni yıl haftası sebebiyle reytinglerin düşük olacağını düşünen kanal, bu nedenden dolayı diziyi yayınlamama kararını verdi. Yani Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu nedenle 2 Ocak Show TV yayın akışında bulunmuyor. 

Show TV'de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, seyircilerin beğenisini topladı. Yönetmen koltuğunda Ersoy Güler'in yer aldığı dizinin senaristliğini de yine Ersoy Güler üstleniyor. Süreç Film yapımı olan dizi, Cumartesi akşamları seyircisiyle buluşuyor. Komedi ve dram türünde oynanan dizinin yeni bölümü, bu hafta ekranlarda yayınlanmayacak. 

46. Yeni Bölüm Hangi Tarihte Yayınlanacak?

Bu hafta seyircisiyle buluşmama kararı veren Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi bir hafta gecikmeli şekilde izleyici karşısına çıkacak. Yani Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 46. bölümüyle 9 Ocak 2021 Cumartesi günü ekranlara gelecek ve seyircisine sunulacak.

Dizi, cumartesi günleri ekranlara geliyor. Fakat bu hafta dizinin yeni bölümü yayınlanmayacak. 2 Ocak günü yayınlanması beklenen yeni bölüm, 9 Ocak tarihinde yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyen seyirciler, 9 Ocak 2021 tarihinde saat 20.00'de Show TV'den, dizinin yeni bölümünü seyredebilecek.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Konusu

Kuzey ile Yıldız; bir köprünün üzerindeki iki inatçı keçi, aynı denizin ise iki hırçın dalgası olarak nitelendirilebilir. Yıldız, Kuzey'i kendini bildiği andan itibaren sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmüyordur. Aileler de birbirinin can dostu olduğu için Kuzey'le Yıldız'a bir söz yüzüğü takılır. Ancak Kuzey üniversite okumak için İstanbul'a gittiğinde bütün verilen sözleri unutur, yeni aşklara yelken açmaya başlar. Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde Kuzey kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından dışlanır, kovulur. Artık Kuzey'in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır gidebileceği.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER