Kuzenlerin Tüfekle Oyunu Kötü Bitti

Babasının tüfeği ile oynayan 13 yaşındaki çocuk yanlışlıkla kuzenini vurdu. 13 yaşındaki küçük kız olay yerinde hayatını kaybetti.

Kuzenlerin Tüfekle Oyunu Kötü Bitti

Denizli’de üzücü bir olay meydana geldi. İki çocuğun tüfekle oynaması birinin canına mal oldu. Denizli’de babasının evdeki av tüfeği ile oynayan 12 yaşındaki çocuk, 13 yaşındaki kuzeninin ölümüne sebep oldu. Babasının evdeki tüfeği ile oyun oynayan 12 yaşındaki kuzen, silahın ateş alması sonucunda 13 yaşındaki kuzenini öldürdü. 13 yaşında kuzeninin tüfek ile oyun oynaması sonucunda hayatını kaybeden küçük kızın yakınlarının ise sinir krizi geçirdiği öğrenildi.

Korkunç olayın Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde bulunan Bereketler Mahallesi’nde yaşandığı bilgisine ulaşıldı. Denizli’de oturan Ümmühan C. Ve Özkan C. çiftinin 12 yaşındaki oğulları A.H.C. evde babasının tüfeği ile oyun oynamaya başladı. Evde bulunan tüfeğin bir anda alev alması ile tüfekten çıkan saçmalar A.H.C. ile aynı odada bulunan 13 yaşındaki kuzeni E.S.D.’ye boynundan isabet etmesi sonucunda küçük kız olay yerinde can verdi.

Denizli Merkez ilçesinde yaşanan korkunç olayda 12 yaşındaki kuzen A.H.C.’nin elindeki tüfeği bir anda ateş alması sonucu 13 yaşındaki küçük kız E.S.D. boynundan yığılarak yere yığıldı. Yaşanan üzücü olay sonrası kuzenlerin ailesi 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak yardım istedi. Yapılan ihbar sonucunda olay yerine gelen 112 Sağlık Ekipleri ve polisler hemen 13 yaşındaki küçük kıza ilk müdahaleyi gerçekleştirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri küçük kızın orada hayatını kaybettiğini ifade etti. Denizli’de yaşanan korkunç olayda kuzenlerin ailesi sinir krizi geçirirken A.H.C.’nin ise gözaltına alındığı öğrenildi. İnceleme ekipleri olay yerine gelerek bölgede incelemeler yaptı. iki kuzenin oyun oynadığı sırada meydana gelen korkunç olayın hemen sonrasında A.H.C.’nin babası hemen eve oğlunun yanına gelerek onu sakinleştirmeye çalıştı. Küçük kızın yakınları olay yerinde sinir krizi geçirirken E.S.D.’nin cansız bedeninin ise otopsi için adli tıp kurumu morguna götürüldüğü öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER