Konuşanlar Youtube videoları neden silindi? Hasan Can Kaya hayranlarını üzdü!

Youtube'da rekorlar kıran Konuşanlar TV kanalında yayınlanan Konuşanlar videoları silindi. Hasan Can Kaya, Exxen'e satılan bölümler sonrası bir açıklama yaptı ancak kanalda videoların silinceğini söylemedi. Hayranları Hasan Can Kaya'ya büyük bir tepki gösteriyor! Konuşanlar bölümleri artık Exxen'de yayınlanacak.

Konuşanlar Youtube videoları neden silindi? Hasan Can Kaya hayranlarını üzdü!

Acun Ilıcalı, tüm Youtuberler olduğu gibi Konuşanlar TV kanalının fenomen programı Konuşanlar'ı Exxen'e aldı. 1 Ocak tarihi itibariyle yeni bölümlerin de yayınlanacağı Konuşanlar bölümü Exxen'de ekranlara gelecek. Konuşanlar 32. bölüm yayınlanmaması hayranları tarafından çok üzülmüştü. Ancak Hasan Can Kaya'nın canlı yayın sonrası yaptığı hamle hayranlarını kızdırdı.

Konuşanlar youtube bölümleri silindi!

Konuşanlar TV'de bugün hayranlarına Exxen'e neden geçtiğini güzel bir şekilde anlatan Hasan Can Kaya takdir toplamıştı. Ancak eski bölümlerin tam halini kaldırıp, sadece en komik anlar videoları kaldı. Hayranları onu Exxen'de izlemeye devam edecekti ancak Konuşanlar'ın Youtube'dan kaldırılması hayranlarını çok kızdırdı. Kimisi 1. bölümde kimisi 25. bölümde olan hayranları tam halini izleyemediği için Hasan Can Kaya'ya çok kızdı!

Hasan Can Kaya tepkiler büyüyor!

Konuşanlar eski bölümlerini Youtube'dan kaldırılması ve bugün yapılan canlı yayında bunun ifade edilmemesi hayranlarını çok kızdırdı. Youtube'dan ayrıldın bişey demedik diyen hayranları ailene bu yapılır mı diyerek Hasan Can Kaya tepkiler gösteriyor..

Hasan Can Kaya anlaşması gereği eski bölümleri de Exxen'e koyacak. Acun Ilıcalı'nın bu hamlesi Exxen tutmazsa yada Konuşanlar TV'de yeni yayınlanacak dizi çizgi film izlenir mi şimdiden merak konusu oldu. 

Konuşanlar Youtube kanalında eski videoların yüklenmesi için Acun Ilıcalı'ya bastırılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER