Kim Milyoner Olmak İster 2 Ocak yeni bölüm var mı yok mu? Milyoner yeni bölüm neden yok?

Kim Milyoner Olmak İster 2 Ocak yeni bölüm var mı yok mu? Kim Milyoner Olmak İster 2 Ocak neden yayınlanmıyor. ATV ekranların sevilen dizisi Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman? Milyoner yeni bölüm tarihi belli oldu mu? Kim Milyoner Olmak İster 2 Ocak 2021 yeni bölüm var mı yok mu?

Kim Milyoner Olmak İster 2 Ocak yeni bölüm var mı yok mu? Milyoner yeni bölüm neden yok?

ATV ekranlarının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster 2 Ocak 2021 Cumartesi yeni bölümüyle yayınlanacak mı? Sevilen yarışmanın izleyicileri 2 Ocak Kim Milyoner Olmak İster? Sorusunun yanıtını araştırmaya başladılar. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı nedeniyle ertelendi mi? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni bölümüne dair tüm detaylar haberimizde sizlerle...

ATV ekranlarının sevilen, efsanevi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölüm tarihi merakla araştırılıyor. Kim Milyoner Olmak İster 2 Ocak Cumartesi yeni bölüm var mı yok mu? Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Bu soruların yanıtı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Ekranlara Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla gelen ve son olarak Yılbaşı özel programında birçok ünlü ismi konuk eden bilgi yarışmasının yeni bölüm tarihi belli oldu. ATV Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm tarihi ve 2 Ocak Kim Milyoner Olmak İster var mı yok mu? 

2 Ocak 2021 Cumartesi ATV Yayın Akışı

13.45 Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı ‘Yabancı Film’
15.15 Akıncı ‘Dizi’ (Tekrar)
19.00 Atv Ana Haber Bülteni
20.00 Akıncı ‘Dizi’
23.40 Kim Milyoner Olmak İster
03.15 Kanatsız Kuşlar ‘Dizi’ (Tekrar)
05.00 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ‘Dizi’ (Tekrar)

Kim Milyonlar Olmak İster 2 Ocak Yeni Bölüm Var Mı Yok mu?

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışması bir hafta ara verdi! Yılbaşı dolayısıyla 1 haftalık ara veren Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni bölümü 2 Ocak 2021 Cumartesi akşamı ekranlara gelmeyecek. ATV yayın akışı listesinde de Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüme yer verilmedi. Dün ilk bölümüyle ekranlara gelen Akıncı dizisinin tekrarı bu akşam saat 20.00'da ATV ekranlarında yeniden izlenebilecek.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yılbaşı özel bölümünün tekrarı ise bu akşam saat 23:40'ta ekranlara gelecek. İzleyiciler 23:40'ta Kim Milyoner Olmak İster tekrar bölümünü izleyebilirler.

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması, her hafta Pazartesi ve Cumartesi akşamları ekranlara geliyordu. Şimdi yeni bölümün 4 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER