Kemal Sunal'lı Ziraat Bankası Reklamı Gündem Oldu! Kemal Sunal Sanki Yaşıyor Gibi

Tam 21 yıl önce 2000 yılında hayatını kaybeden Türk Sinemasının usta ismi Kemal Sunal, 21 yıl sonra Ziraat Bankası reklamıyla ekranlara geldi! Ziraat Bankası'nın 157. yılına özel çekilen reklam filminde yer alan Kemal Sunal görüntüsü izleyenleri hem sevindirdi hem de hüzünlendirdi. Kemal Sunal'ın tıpkı gerçek hayatta yaşıyormuş gibi yer aldığı reklam filmi sosyal medyada da trend oldu. Kemal Sunal'lı Ziraat Bankası reklamına dair tüm bilgiler haberimizde sizlerle...

Kemal Sunal'lı Ziraat Bankası Reklamı Gündem Oldu! Kemal Sunal Sanki Yaşıyor Gibi

Koronavirüs pandemisinin de başladığı ve tüm Dünyada büyük bir kaosun yaşandığı 2020 yılı ülkemizde de zorlu bir dönemi beraberinde getirdi. 2021 yılına girdiğimiz bugün de 2020 yılının kapanışının ardından Kemal Sunal'lı Ziraat Bankası reklamı tüm Türkiye'ye gülmenin, her şeye rağmen gülebilmenin önemini bir kez daha hatırlattı! 2000 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu aramızdan ayrılan Türk sinemasının gülen yüzü, usta ismi Kemal Sunal'ın da yer aldığı Ziraat Bankası reklamı sosyal medyayı salladı! Kısa sürede Trend olan reklam da Kemal SUnal'ı görenler hem hüzenlendi hem de sevindi.

 #SenHepGülümse başlığıyla yayınlanan reklam filminde Kemal Sunal, kavga eden iki çocuğun yanına kendine has gülüşüyle geliyor. Çocuklar gülümsemek yüzünden tartışırken Kemal Sunal gülüşüyle kavgayı bastırıyor.

Kemal Sunal Ziraat Bankası Reklamı Rekor Kırıyor!

Kısa sürede Trendler arasına giren Kemal Sunal'lı Ziraat Bankası reklamı rekorlar kırıyor! Sosyal medyada beğeni ve paylaşım rekoru kıran reklamda Kemal Sunal'ı oyuncu Mehmet Kurt canlandırdı. Mehmet Kurt, usta işi bir makyajla Kemal Sunal'a tıpa tıp benzetildi. Teknolojik programlar vasıtasıyla ses ve görüntü aktarımının da yapıldığı reklam filminde Kemal Sunal tıpkı yaşıyormuş ve reklam filminde bizzat oynamış gibi bir hava yaratıldı! İzleyiciler de Kemal Sunal'ı Ziraat Bankası reklamında görünce hem sevindi hem de usta ismi yaşıyor gibi düşünüp duygulandı. 

Deep Fake teknolojisinin de uygulandığı reklam filmi kısa sürede viral oldu! Reklam filmini izleyenlerin bir kısmı gülerken bir kısmı da usta ismi görünce duygulanıp gözyaşlarını tutamadı.

Reklam filminde; Kemal Sunal, kavga eden çocukların yanına gelip gülmenin çok güzel bir şey olduğunu açıklıyor. Ardından diğer küçük çocuklar da Kemal Sunal'ı tanıyıp ona destek veriyorlar. Ardından reklam çocuklarla Kemal Sunal'ın fotoğraf çektirmesiyle son buluyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kemal
kemal - 3 hafta Önce

huzur içinde uyu güzel insan

SIRADAKİ HABER