İzenerji İş İlanı Yayınlandı! İzenerji İş Başvurusu Başladı

İzenerji iş ilanı sonrasında binlerce İzmirli için yeni bir iş başvuru fırsatı doğdu. İzmir'in en büyük şirketleri arasında yer alan İzenerji personel alımlarıyla ilgili tüm merak edilenleri bu içeriğimizde topladık. Sizde başvuru yaparak yeni bir kariyere başlangıç yapabilirsiniz.

İzenerji İş İlanı Yayınlandı! İzenerji İş Başvurusu Başladı

İzenerji İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Anonim bir şirket olan İzenerji, bünyesinde çalıştırmak üzere;

 • Büro personeli,
 • Vasıfsız işçi,
 • Temizlik personeli,
 • İnşaat ustası,
 • İşyeri hekimi ve benzer kadrolar için alıma çıkmıştır.

Alımlar senelik olarak ya da ihtiyaca göre belirlenmiş olan zaman dilimlerinde gerçekleştirilmektedir. İş arayanların özellikle başvuru için uyulması gerekli zaman dilimlerini takip etmeleri çok önemlidir. Bir ilan için geçerli olan başvuru süresinin dolmasından sonra o ilana başvuruda bulunmak imkanlar dahilinde değildir. Bu nedene bağlı olarak ilanların güncel olup olmadığı hakkında da ilgili olan araştırmaların gerçekleştirilmesi önerilmektedir.

İzenerji Personel Alımı

Yeni personel alımlarında ilana çıkan kurum ve kuruluşlar son yıllarda İşkur ile anlaşmalı olacak şekilde hareket etmektedir. Bu neden yüzünden İzenerji personel alımı hakkındaki verilerin büyük bir kısmı İşkur üzerinden yayımlanmıştır. İşkur kayıtları olan vatandaşlar meslek edindirme konusunda çalışan kişiler tarafından aranmıştır. Böylelikle başvuru şartlarının sağlanması ve işlemlerin gerçekleştirilmesi alanlarında sorun yaşanmamıştır.

İzmir büyükşehir Belediyesi İzenerji İnsan Kaynakları Anonim Şirketi ilanı İşkur bünyesinde özel bir bölümde yayımlanmıştır. Yayımlanan ilana ulaşmak isteyenler Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı bölümüne bakmalıdır. Başvurular bazı durumlarda elden bazı durumlarda ile online şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Her halükârda ilerleme süreci internet sitesinden öğrenilip ilgili takipler yapılabilmektedir.

İzenerji İş Başvurusu

İzmirliler tarafından daha çok merak edilen İzenerji iş başvurusu için geçerli olan tarihler kaçırılmadan hareket edilmelidir. Bunun için tarih aralıklarının yakından takip edilmesi istenmektedir. Ancak iş başvurularında farklı bir yöntemin takip edilmesi de mümkündür. Olanakları oldukça geniş olan firma ilk zamanlarında bir özgeçmiş havuzu oluşturmaya başlamıştır. Günümüzde bu özgeçmiş havuzunun kayıtları online şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Vatandaşlar internet aracılığı ile özgeçmişlerini kaydettirebilmektedir. Hayıt esnasında verilen bilgilerin hem doğru hem de güncel olmasına özen gösterilmelidir. Bu sayede herhangi bir ihtiyaç doğması durumunda kişilere doğrudan erişim sağlanabilmektedir. İletişimlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi adına vatandaşlardan iletişim verilerini kontrol etmeden forma onay vermemeleri istenmektedir.

İzenerji İş Başvuru Şartları

İş başvurularında farklı başvuru şartları aranmaktadır. İzenerji iş başvuru şartları;

 • İzmir ve çevresinde ikamet etmek,
 • Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması,
 • On sekiz yaşını doldurmak,
 • Sağlık konusunda sıkıntı bulundurmamak,
 • Adli sicil kaydı bulunmamak,
 • En az ilkokul mezunu olmak olarak açıklanmıştır.

Şartların biri ya da birkaçını sağlamamış olmak ilanlara başvurulamaması anlamına gelmektedir. Bu neden yüzünden tüm şartlar detaylı olarak incelenmek zorundadır. Personel alım türleri de sağlanması gerekli olan şartların değişim göstermesine neden olabilmektedir. Bundan kaynaklı olarak genel şartlar sağlandıktan sonra incelemeler kadro bazına indirgenmelidir. Adaylar, başvurdukları kadrolara uygun görülmeleri halinde en çok bir hafta içerisinde yetkililer tarafından aranmaktadır.

İzenerji İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüzde iş başvurularının daha hızlı ve pratik şekilde gerçekleşebilmesi adına gerekli olan adımlar atılmıştır. İzenerji iş başvurusu nasıl yapılır araştırmaları da bu yönde sonuçların gelmesi ile açıklanmaktadır. Öncelikle vatandaşların başvuru sırasında herhangi bir fiili belge edinimlerine gereksinim bulunmamaktadır. Aynı şekilde kuruma bireysel şekilde giderek elden belge teslim gibi bir zorunluluk da getirilmemiştir. Başvuru işlemlerinin tümü online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

İzenerji iş başvurusu yapmak isteyen adayların www.izenerji.com.tr sitesini ziyaret etmeleri istenmektedir. Bu alanda CV Bankası isimli bir bölüm bulunmaktadır. Adaylar bölümde kendilerinden istenen bilgileri eksiksiz olarak yazmalıdır. Böylelikle kayıtlarını tamamlayan adaylar iş için uygun bulunmaları halinde yetkililer tarafından aranabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 23:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER