Istanbul Institute ve BAUSEM İş Birliğiyle Proje Yönetimi Sertifika Programı Başlıyor

PMI Global REP ünvanına sahip eğitim sağlayıcısı Istanbul Institute ile Bahçeşehir Üniversitesi iş birliğiyle uzaktan eğitim süreçleri tüm hızıyla devam ediyor. 9 Ocak 2021 tarihinde Proje yönetimi sertifika programı için eğitim kayıtları başladı.

Istanbul Institute ve BAUSEM İş Birliğiyle Proje Yönetimi Sertifika Programı Başlıyor

Covid-19 nedeniyle tüm eğitimler online platformlara taşındı. Evimizde oturduğumuz bu süreçte kendini geliştirmek isteyen ve proje yönetimi konusunda eğitim almak isteyen vatandaşlarımız için yeni bir fırsat doğdu. Canlı sınıflarla 36 saat sürecek uzaktan eğitim programı hizmete alındı. 3 hafta boyunca devam edecek eğitim sadece Cumartesi ve Pazar günleri saat 09:30 - 16:30 aralığında gerçekleşecek. Böylece haftaiçi çalışan vatandaşlarımız hafta sonu rahatça kursa katılarak, 3 hafta gibi bir sürede kursu tamamlayabilirler. Proje Yönetimi Sertifika Programı için verilecek eğitime ilişkin konu ayrıntıları da paylaşıldı. Buna göre işlenecek konular; 

"Bölüm 1 : Proje Yönetimi Temel Kavramları
Bölüm 2 : Projelerin Faaliyet Gösterdikleri Çevre
Bölüm 3 : Proje Yöneticisinin Rolü
Bölüm 4 : Proje Entegrasyon Yönetimi
Bölüm 5 : Proje Paydaş Yönetimi
Bölüm 6 : Proje Kapsam Yönetimi
Bölüm 7 : Proje Zaman Yönetimi
Bölüm 8 : Proje Maliyet Yönetimi

Bölüm 9 : Proje Risk Yönetimi
Bölüm 10 : Proje Kalite Yönetimi
Bölüm 11 : Proje İletişim Yönetimi
Bölüm 12 : Proje Kaynak Yönetimi
Bölüm 13 : Proje Tedarik Yönetimi
Konu Sonu Sınavları ( 110 soru )
Online Ara Sınav ( 110 soru )
Online Final Sınavı ( 50 soru )
Online PMP Deneme Sınavı ( 204 soru )" şeklindedir.

Project Management Institute (PMI®) metodolojisi temel alınarak verilecek eğitimlerle uluslararası piyasalarda geçerli bir eğitim sertifikasına sahip olabilirsiniz. Eğitimde kursiyerlerin proje yönetim süreçleri hakkında bilgi sahibi olması, proje yönetiminde kullanılan tüm teknik araçlara hakimiyet, teknik terim ve kavramların öğretilmesi amaçlanmaktadır. Sizde 9 Ocak 2021 tarihinde başlayacak Proje Yönetimi sertifika programına hemen kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER