İŞKUR 3500 TL 5500 TL Maaşla Çalışacak Personel Aranıyor

İş arayanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Üniversite mezunu olmalarına karşın kendilerine uygun iş alanları bulamayanlar bu durumun en büyük nedenlerinden biridir. Üstelik özellikle bazı kurumlar personellerinde deneyim gibi ek şartlar koşmaktadır.

İŞKUR 3500 TL 5500 TL Maaşla Çalışacak Personel Aranıyor

İŞKUR bu çerçevede;

 • İşsiz vatandaşların kaydını almak,
 • Yeni iş imkanlarından haberdar etmek,
 • Çeşitli mesleki gelişim kursları vermek gibi artılar sunmaktadır.

Her sene İŞKUR kaydı üzerinden milyonlarca insan iş sahibi olmaktadır. Bu durumda kurum tarafından yapılan ilanları yakından takip etmenin de ciddi oranda etkisinin olduğundan bahsedilmektedir. Siz de ilanlar ve kaydınız sayesinde kısa süre içerisinde iş sahibi olabilirsiniz.

İŞKUR 3.500 TL – 5.500 TL Arasında Çalışacak Personel Arıyor!

İşbaşı Eğitim Programları İŞKUR tarafından tasarlanmış olan mesleki eğitim programlarından biridir. Programa devam eden vatandaşlar kişisel gelişim adına kendilerinden beklenenleri yerine getirmiş olmaktadır. Üstelik İEP olarak kısaltılan bu programlar sayesinde iş bulma şansı da yükselmiş olmaktadır.

İŞKUR resmi internet sitesinde İEP katılımcılarının 3.500 TL ile 5.500 TL arasında maaş üzerinden başvuracağı ilanlar açılmıştır. Üstelik açılan ilanlar belli bir şehre özgü değildir. Şimdilik ilanların 23 farklı şehirde bulunduğunun altı çizilmektedir. Programların gelişmesi ile birlikte ilan şehirlerinin sayısının da artması beklenmektedir.

İŞKUR Personel İlanlarına Başvuru Nasıl Yapılır?

Personel ilanlarına başvurmak zannedildiği gibi zor bir işlem değildir. İŞKUR personel ilanı başvurusu yapmak isteyenlerin kurumda kaydı olmalıdır. Kayıt ise tamamen ücretsiz bir işlemdir. Ancak kayıtların bireysel olarak kuruma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kurumda herkesle özel bir temsilci ilgilenmektedir. Temsilciler ilk kayıt esnasında;

 • İsim,
 • Soy isim,
 • İletişim bilgileri,
 • Adres bilgileri,
 • Eğitim bilgileri,
 • Sertifika bilgileri gibi detaylar almaktadır.

Detaylar kişilerin nerelerde çalışmak istedikleri ile devam etmektedir. Böylelikle ilerleyen dönemlerde kişilere uygun iş alanları oluştuğunda temsilciler doğrudan bireylere ulaşabilmektedir. Üstelik kurulan iletişimler ilanların internet üzerinden takibini de sağlamaktadır. Online sistemler üzerinden de ilanlara başvuru yapılması mümkündür.

Bankalar 3.500 TL – 5.500 TL Arasında Çalışacak Personel Arıyor!

İŞKUR gibi başka kurumlar da alternatif maaşlar üzerinden personel alımlarını yayımlamaktadır. Bankalar da bu alanda ilk akla gelen kurumlardan biridir. Üstelik alt seviyelerden başlamak isteyenler için genellikle tecrübe şartı da aranmamaktadır. Siz de;

 • Vezne görevlisi,
 • Bireysel müşteri temsilcisi,
 • Çağrı merkezi elemanı olabilmek için ilanlara başvurabilirsiniz.

Banka iş ilanları genellikle toplu ilanlardır. Adilane hareket edilmesi açısından başvuran adaylar belli yazılı sınavlardan geçmektedir. Sonrasında ise sıra mülakata gelmektedir. Mülakattan geçer not alan adaylar işe başlamaktadır. Bankada işe başlamanın en iyi yanı yükselme imkânı tanınmasıdır. Bireyler kurum içerisinde yükselerek kariyerlerinde daha iyi yerlere gelme şansını ellerinde bulundurmaktadır.

Büyük Market Zincirleri 3.500 TL – 5.500 TL Arasında Çalışacak Personel Arıyor!

Bankalarda olduğu gibi market zincirlerinde de personel ihtiyacı devam etmektedir. Üstelik market zincirlerinde iş alanı daha geniştir. Böylelikle eğitimine devam edenler, lise ya da üniversite mezunları kendilerine iş bulabilmektedir.

 • Kasiyer,
 • Reyon görevlisi,
 • Manav sorumlusu,
 • Mal kabul,
 • Personel işleri gibi pek çok farklı market bölümü bulunmaktadır.

Bankalarda olduğu gibi market iş ilanları da yükselme alanı olan ilanlar olarak görülmektedir. Bu sayede 3.500 TL maaşla başlanan iş zaman içerisinde daha yüksek maaşları bulabilmektedir. Daha önce yönetim alanında tecrübe sahibi olan adaylar ise doğrudan marketlerin yönetici pozisyonlarına başvuruda bulunabilmektedir. Bu tür adayların maaşları diğerlerine göre daha yüksektir. Aynı şekilde çalışma şartlarının da daha iyi olduğundan bahsedilmesi mümkündür.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halime turkoglu
Halime turkoglu - 3 ay Önce

İse ihtiyacım var

SEDAT TÜRKYILMAZ
SEDAT TÜRKYILMAZ - 3 ay Önce

Çalışmak istediğim

Oğuzhan Özsoy
Oğuzhan Özsoy - 3 ay Önce

Lise mezunuyum 21 yaşındayım

rasit aslan
rasit aslan - 3 ay Önce

is istiyorum

SEDAT TÜRKYILMAZ
SEDAT TÜRKYILMAZ - 3 ay Önce

Çalışmak istediğim

Ferhat balım
Ferhat balım - 3 ay Önce

Ben engeliyim işsizim

Fatma anık
Fatma anık - 3 ay Önce

Benimde çok ihtiyacım var

Alpay kaya
Alpay kaya - 3 ay Önce

Çalışmak istiyorum


SIRADAKİ HABER