İş Bankası Çöktü! Ziraat Bankası Düzelmeden İş Bankası Mobil Uygulaması Da Çöktü!

Ziraat mobil uygulamasının ardından İş Bankası'nın da çökmesi vatandaşı zor durumda bıraktı. İşte detaylar...

İş Bankası Çöktü! Ziraat Bankası Düzelmeden İş Bankası Mobil Uygulaması Da Çöktü!

Bugün sabah saatlerinde Ziraat Bankası’nın mobil uygulamasında bir problem yaşandığı haberi öğrenildi. Ardından İş Bankası'nın mobil hesabında meydana gelen sorun banka müşterilerini endişeye uğrattı. İş Bankası’nın müşterileri, işlemlerini mobil uygulama üzerinden gerçekleştiremez iken uygulamada problem yaşandığı haberi öğrenildi. İş Bankası mobil hesabının çökmesi pek çok kişinin işini sekteye uğrattı Peki İş Bankası’nın mobil uygulaması ne zaman düzelecek? İşte konu ile ilgili detaylar…

İş Bankası mobil uygulamasının çökmesi gündeme bomba gibi düştü. İş Bankası ve Ziraat Bankası hesabı kullanan vatandaşlar sabah saatlerinde İş Bankası mobil uygulaması üzerinden yapacakları işlemlerine gerçekleştiremedi. Çok sayıda vatandaş problemin ne olduğunu merak ederken İş Bankası mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan işlemlerin gerçekleşmemesi birçok problemi beraberinde getirdi. Peki İş Bankası'nın mobil hesabı çöktü mü? Sabah saatlerinde yaşanan konu ile ilgili olarak İş Bankası mobilin açılmaması birçok vatandaşın işlerini sekteye uğrattı.

Vatandaş sabah saatlerinde mobil uygulaması üzerinden yaşadığı problemin ne zaman düzeleceğini merak ederken sosyal medyada da konu ile ilgili yorumlar yapıldı. İş Bankası mobil uygulaması neden çöktü? İşlemler neden gerçekleştirilemiyor? İşte merakla beklenen soruların cevabı…

İş Bankası hesabı bulunanlar sabah saatleri itibari ile mobil uygulaması üzerinden erişimlerini gerçekleştiremedi. Mobil uygulaması üzerinden istedikleri işlemleri yapamayan vatandaş uygulamanın ne zaman düzeleceğini merak etti. Peki İş Bankası mobil ne zaman düzelecek?

İş Bankası mobil hesabı neden çöktü?

Vatandaş sabah saatlerinde mobil uygulaması üzerinden yaşadığı problemin ne zaman düzeleceğini merak ederken sosyal medyada da konu ile ilgili yorumlar yapıldı. işlemler neden gerçekleştirilemiyor? Merak edilen soruların cevapları hakkında yetkililer açıklama yaptı. İş Bankası hesabı bulunanlar sabah saatleri itibari ile mobil uygulaması üzerinden erişimlerini gerçekleştiremedi. Mobil uygulaması üzerinden istedikleri işlemleri yapamayan vatandaş uygulamanın ne zaman düzeleceğini merak etti. Konu hakkında açıklamalar yapan yetkililer vatandaştan yaşanan problem hakkında özür dilerken en kısa zamanda yaşanan sorunun çözüme kavuşacağını ifade etti.

Sorun ne zaman çözülecek? Yetkililer açıklama yaptı!

İş Bankası’nın mobil uygulaması üzerinde giriş yapıldığı sırada özür dileriz işleminizi gerçekleştiremiyoruz daha sonra lütfen tekrar deneyiniz yazılı bir ekran vatandaşı karşıladı. Edinilen bilgilere göre İş Bankası’nın mobil uygulamasını sabah saatleri itibariyle SMS güncellemeleri sebebiyle bakıma alındığı haberi öğrenildi. Sosyal medyada yer alan İş Bankası hacklendi hesaplar çalındı gibi haberlere itibar edilmemesi gerektiği hakkında bilgi paylaşımı yapıldı. İş Bankası yetkilileri ise tüm vatandaşlardan özür dilediklerini ifade ederken işlemlerine mobil uygulama üzerinden gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların en kısa zamanda sorunlarının çözüleceğini belirten bir açıklama gerçekleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2021, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER