İbo Show 2 Ocak 2021 Yeni Bölüm Var mı yok mu? İbo Show 2 Ocak neden yok?

İbo Show 2 Ocak var mı yok mu? Star TV ekranların sevilen programı İbo Show yeni bölümü yayınlanacak mı? İbo Show 2 Ocak 2021 yeni bölümü var mı yok mu? İbo Show neden yok? İbo Show yeni bölümü ne zaman yayınlanacak.

İbo Show 2 Ocak 2021 Yeni Bölüm Var mı yok mu? İbo Show 2 Ocak neden yok?

Her hafta cumartesi akşamı ekranlara gelen İbo Show yeni bölüm bugün yayınlanacak mı? İbo Show 2 Ocak'ta seyircisiyle buluşacak mı? soruları yeni yıl akşamı yayınlanan İbo Show Yılbaşı bölümünün ardından ve mevcut reklam anlaşmaları nedeniyle merak edilirken İmparator hayranları ve İbo Show'un her hafta yeni bölümünü heyecanla bekleyen Star TV seyircileri İbo Show 2 Ocak 2021 Cumartesi İbo Show yeni bölüm yayınlanacak mı? sorusuna yanıt arıyor.

İbo Show yeni bölüm bugün yayınlanacak mı? İbo show 2 Ocak tarihinde yayınlanacak mı? sorularının yanıtı Star TV seyircileri tarafından araştırılıyor. 31 Aralık gecesi İbno show gecenin en çok izlenenleri arasında yer almıştı. Bu çok özel programın konukları ise; Bülent Ersoy, Seda Sayan, Serdar Ortaç, Hande Yener ve Şafak Sezer olmuştu. Gerek komedi şarkı gerekse türküler ile İbo Show 31 Aralık akşamı en çok izlenenler içerisine girmişti.

2 Ocak Cumartesi Günü Star TV Yayın Akışı Nasıl?

07.30 : Medcezir
09.30 : Afacan Beşler
11.30 : Aşk Masalı
13.45 : Menajerimi Ara
16.15 : En Güzel Bölüm
16.20 : Yerli dizi tekrar/sinema
19.00 : STAR Ana Haber
20.00 : Yerli dizi/sinema tekrar

Belirtilen yayın akışı dikkate alındığında 10 yıl sonrasında büyük bir heyecan ile yeniden yayınlanmaya başlayan İbo Show Cumartesi akşamları 20.00 olan dizi saatinde hayranlarıyla buluşacakken bu hafta yılbaşı olması sebebiyle 31 Aralık İbo Show yılbaşı programı ile seyircisiyle buluşmuştu. Fakat yayın gününün bugün olmasına rağmen İbo Show yeni bölüm bu akşam ekranlara gelmeyecek. İbo show yeni bölümü ile 9 Ocak'ta ekranlara gelecek.

İbo Show yeni bölüm fragmanları ve yeni bölümde konuk olacak kişiler merak ediliyor. Ancak henüz İbo Show yeni bölüm fragmanı seyirciyle paylaşılmadı. İbo Show yeni bölüm fragmanın yayınlanmaması da İbo Show 9 Ocak yeni bölüm olacak mı? sorularının akıllara gelmesine neden oldu.

İbo Show Yeni Bölüm Yayınlanacak Mı?

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in seneler önce hazırlayarak sunduğu ve uğradığı silahlı saldırı sonrasında süren tedavi sürecinde 9 sene ara verdiği İbo Show, Star TV ekranlarında tekrar hayranlarıyla buluşuyor. Cumartesi akşamları saat 20.00'de ekranlara gelen İbo Show programı bu hafta yılbaşı olması sebebiyle 31 Aralık 2020 akşamı yayınlandı.

Asıl yayın tarihi Cumartesi olan İbo Show ekranlara gelmeyecek. İbo Show'un yeni bölümünün her hafta olduğu gibi gelecek hafta da (9 Ocak 2021) Cumartesi akşamı yayınlanması bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 9 Ocak tarihinde ekranlara gelecek ve seyircisiyle buluşacak olan İbo Show'un yeni bölümünde hangi konukların olacağı da seyirciler tarafından en çok merak edilenler arasında yerini aldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER