Hercai neden yok? Hercai bitti mi final mi yaptı! Hercai yeni bölüm hangi gün?

Hercai dizisi 1 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle yayınlanması beklenirken başka bir dizi gösterildi. İzleyiciler Hercai bitti mi yoksa final mi yaptı sorusunun cevabını merak ediyorlar. Dizinin 54. Bölümüyle ilgili ayrıntılar paylaşıldı.

Hercai neden yok? Hercai bitti mi final mi yaptı! Hercai yeni bölüm hangi gün?

ATV kanalında izleyiciler tarafından sevilerek izlenen Hercai dizisi bugün (1 Ocak 2021 Cuma) yayınlanmadı. Mecit Sonakan, Ebru Şahin, Akın Akınözü gibi oyuncuların yer aldığı dizinin yeni bölümü yayınlanmayınca izleyiciler dizi final mi yaptı yoksa bitti mi şeklinde sorularla karşı karşıya kaldı. Her hafta Cuma günü ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin 54. Bölümüne ilişkin ise yeni gelişmeler yaşandı.

Hercai Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Hercai dizisinin yerine bu akşam saat 20.00’da ATV ekranlarında Akıncı dizisinin birinci bölümü yayınlanacak. Diziseverlerin endişelenmesine hiç gerek yok Hercai dizisi yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam edecek. Dizinin bu akşam yayınlanmama nedeni, dizinin yayın gününün değişmesi yüzünden. Artık Cuma günleri ATV ekranlarında Akıncı dizisi yayınlanacak. Hercai dizisi ise 54. Bölümüyle 10 Ocak Pazar günü ekranlara gelecek. Dizi yeni yılla birlikte artık Pazar günleri  ATV kanalında yayınlanmaya başlayacak.

Son Bölümde Neler Oldu?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai son olarak 53. Bölümle ekranlara gelmişti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Miran gözaltına alınmış bu durum ailede tam anlamıyla şok etkisi yaratmıştı. Bebeğini kaybetmenin acısını yaşayan Reyyan, Miran’ın haberi almasıyla birlikte acısı iki kat daha arttı. Düşmanını belirlemek için elinden gelen her şeyi yapan Miran için tüm yollar yeniden Azize Aslanbey’e çıkar. Diğer yandan Nasuh ve Azize gerçeğini öğrenen Cihan büyük bir karışıklığın içine düşmüştür.

Hercai 54. Yeni bölümüyle 10 Ocak Pazar günü izleyicinin karşısına çıkacak. Yeni bölümde yaşanacaklar izleyicileri ekran başına bağlayacak.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 22:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER