Gönül Dağı bugün yeni bölüm var mı yok mu? 2 Ocak Gönül Dağı neden yok? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman?

Gönül Dağı bugün var mı yok mu? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman? Gönül Dağı neden yok? 2 Ocak 2021 Gönül Dağı yeni bölümü yayınlandı mı? TRT 1 ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümü yayınlanacak mı? Gönül Dağı neden yayınlanmıyor sorusu yanıt arıyor.

Gönül Dağı bugün yeni bölüm var mı yok mu? 2 Ocak Gönül Dağı neden yok? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman?

TRT 1 ekranlarının sevilen reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı 2 Ocak Cumartesi yeni bölüm var mı yok mu? Diziseverler yılbaşı nedeniyle birçok dizinin yeni bölümünün ertelendiği haftada Gönül Dağı dizisi için araştırmalarına başladılar. İçten ve samimi senaryosu ve birbirinden ünlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken Gönül Dağı dizisinin 11. bölümü bu akşam yayınlanacak mı? 2 Ocak 2021 Cumartesi Gönül Dağı 11. bölüm var mı yok mu? Neden yok? Bu soruların yanıtları haberimizin devamında sizlerle...

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı'nın yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Dizi severler, başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın yer aldığı Gönül Dağı dizisinin 11. bölümü için araştırmalara başladı. Gönül Dağı dizisi geçen bölümde (10. bölüm) Sefer ile Zahide'nin aşkı biraz daha büyürken Taner ve Dilek aşkına engel çıktı! Şimdi Gönül Dağı 11. yeni bölümü merakla bekleniyor. Peki Gönül Dağı 2 Ocak 2021 Cumartesi yeni bölüm var mı yok mu? Gönül Dağı dizisi 11. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Diziseverler bu soruların yanıtlarını merak ediyor.

Gönül Dağı 2 Ocak Cumartesi Yeni Bölüm Var mı yok mu?

TRT 1 ekranlarında 11. bölümüyle bu akşam yayınlanamsı beklenen Gönül Dağı dizisi ne yazıkki TRT 1 yayın akışında yer almıyor. TRT 1 2 Ocak 2021 Cumartesi yayın akışında 19:55 Ana Haber ve 20:00 Tozkoparan İskender filmi yer alıyor. Gönül Dağı dizisi izleyicisi gelen bu kötü haberle üzülürken yeni bölüm tarihi de merak edildi. Gönül Dağı dizisi bu akşam (2 Ocak 2021 Cumartesi) yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında yayınlanmayacak. 

Gönül Dağı 11. Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 

TRT 1 ekranlarının başarılı dizisi Gönül Dağı'nın 11. yeni bölümü 9 Ocak 2021 Cumartesi akşamı yayınlanacak. Gönül Dağı dizisi, birçok dizi gibi yayınlara 1 hafta ara verdi. Gönül Dağı dizisinin 9 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:00'da izleyicisiyle buluşacağı açıklandı.

Gönül Dağı 11. Bölümde Neler Olacak?

Gönül Dağı yeni bölümünde Taner'in annesi Dilek ile olan aşkına engel oluyor! Annesi Taner'e Dİlek'i bırakması gerektiğini yoksa sütünü helal etmeyeceğini söylüyor. Taner de Dilek de perişan oluyor! Zahide ise sinirli sinirli Sefer'in kapısını çalıyor. Ramazan'ın neşesi ise yerinde. Selami ise müzik dünyasına ilk adımını atıyor! Veysel ile Cemile ikilisinde ise bebeklerini kaybetmenin hüznü hakim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER