Exxen Sürprizimiz Var Başvuru Formu! Sürprizimiz Var Nasıl Başvuru Yapılır?

Exxen Sürprizimiz Var programına katılacaklar için başvuru formu yayınlandı. Sürprizimiz Var nasıl başvuru yapılır sorusunu merak eden ve programa katılmak isteyen vatandaşlarımız için tüm detayları bu sayfada bir araya topladık.

Exxen Sürprizimiz Var Başvuru Formu! Sürprizimiz Var Nasıl Başvuru Yapılır?

Yeni dijital platform Exxen birbirinden farklı formatlarıyla bomba gibi geliyor. Acun Ilıcalı yakında yayın hayatına başlayacak platform için izleyicileri heycanlandıran paylaşımlarına tüm hızıyla devam etmekte. Ilıcalı'nın sosyal medya üzerinden duyurusunu yaptığı bir diğer ses getirecek proje ise Sürprizimiz Var oldu. İzleyicilerin hayallerini gerçekleştiren program Sürprizimiz Var 2021 yılında izleyiciyle buluşacak. Takipçilerini bilgilendiren Acun Ilıcalı, Sürprizimiz Var'a nasıl başvuru yapılacağı hakkında da bilgileri paylaştı.

Sürprizimiz Var Nasıl Başvuru Yapılır?

Kişisel Instagram hesabı üzerinden programın ilk ayrıntılarını paylaşan Acun Ilıcalı: "Sevdiğiniz birine sürpriz yapmak istiyor musunuz? Hadi beraber yapalım Sevdiğiniz biri için hayalini bize yollayın, beraber bu sürprizi yapalım onu mutlu edelim, şok geçirtelim, hep beraber bu sürprizi yaşayalım. Exxen'de çok büyük bir programla geliyoruz, sürprizler sizden hayata geçirmesi bizden." ifadeleriyle Sürprizimiz Var programının duyurusunu yaptı. Sürprizimiz Var başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız başvuru formunu doldurarak, programa katılmak için talepte bulunabilirler.

Sürprizimiz Var Başvuru Formu

Sürprizimiz Var başvuru formu doldurmak isteyen vatandaşlarımız için TV8 ekranları açıldı. Başvuru formuna tıklayarak, ilgili sayfaya gidebilir, tüm bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz. Bu formda dikkat etmeniz gereken isim soyisim, e-mail, cep telefonu numarası, süpriz yapacağınız kişinin adı soyadı, daha önceden katıldığınız televizyon programları, neden sürpriz yapmak istiyorsunuz, yapmak istediğiniz sürprizi ve sebebini açıklayan bir video bu alanların eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir

surprizimiz-var-basvuru-formu-nasil-basvuru-yapilir

2021 Ocak-Şubat döneminde yayın hayatına başlayacak olan Süprizimiz Var, her bölümünde bir kişinin hayallerini gerçeğe çevirecek. Birbirinden farklı görüntülere şahit olacağımız yeni televizyon programı çok ses getirecek gibi görünüyor. Programın sunuculuğunu ise Alp Kırşan ve Esra Eron yapacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 23:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER