Erdoğan'dan Emeklilere Ek Zam Verin Talimatı! Günlerdir Beklenen Tarihin belli olması sonrası adım atıldı!

Emekliye ek zam müjdesi! Emeklilerin günlerdir beklediği ödeme takvimi belli oldu! Milyonlarca emeklinin gözü kulağı bu haberdeydi! Peki Emekliye ek zam ve merakla beklediği zamlı ödeme ne zaman yapılacak? Emeklilere 1800 TL ne zaman ödenecek soruları yanıt buldu! İşte Emekliye yapılacak ödeme açıklaması!

Erdoğan'dan Emeklilere Ek Zam Verin Talimatı! Günlerdir Beklenen Tarihin belli olması sonrası adım atıldı!

Emeklilere ek zam müjdesi. Gelen zamlarla birlikte Emekliler ocak ayında yatacağı ücreti merakla bekleniyordu. Yeni gelen zamlarla birlikte emekliye en az 1800 TL ödeme yapacak. Zamlı maaş ödemeleri tarihi ve detayları son dakika olarak belli oldu. Bizde sizler için Emeklinin cebine koyacağı yeni duyuruyu derledik!

Emeklinin gözü kulağı bu tarihteydi!

Emeklilerin Zamlı ödemeleri ne zaman alacağı belli oldu! Emekliler, 18 Ocak Pazartesi günü zamlı maaşlarına cebine koyabilecek. 12 - 17 Ocak tarihleri arasında Maaşların yattığı emekliler 18 Ocak pazartesi günü itibariyle zamlı paralarını, eksik yatan paralarını ve maaş farklarını cebine koyabilecek. Ancak Emeklilerle ilgili tek müjde bu değil! Bu zamla geçinemeyeceğini ifade eden emeklilere müjde Erdoğan'dan geliyor!

Emekliye Ek Zam Verin Talimatı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emeklilerin kalbini çalmaya hazırlanıyor! Recep Tayyip Erdoğan, yapılan zamlar sonrası hiç memnun olmayan kanat olan Emekliler için dev bir adım atıyor. Erdoğan bugün kurmaylarıyla yaptığı toplantıda Emeklilere acilen Ek zam verilmesi gerektiğini ve çalışmalara başlayın talimatı verdiği öğrenildi.

Erdoğan: Emeklilerin Yüzü Gülecek!

Erdoğan ve bakanlardan sürpriz görüşme! Recep Tayyip Erdoğan, bugün 16'da bitecek mesaisini Emekliler için bakanlarıyla beraber 1 saat uzattı. Erdoğan dün yanına sürpriz bir şekilde gelen Kamu Sen başkanının isteklerini dinlemişti. 2021 yılında Yüzde 11'lere ulaşan enflasyonla bile karşılaştırıldığında yüzde 3 zamla geçinme ihtimali kalmayan Emekliler ile Memurlar için konuşma gerçekleştirmişti. Erdoğan dünkü konuşmayı bugün hazır bulunan bakanlarına aktardı. Ne yapın, edin Emekliye Ek ödeme hazırlayın diyerek şart olan Ek ödemenin ilk adımını attı!

Memurlar daha sonra!

Emekliler gibi memurlarda gelen zamlardan memnun değil! Ancak Erdoğan için her zaman farklı olan, 1000 TL'lerden 1500 TL'ye çekilen en düşük Emekli maaşı gibi emeklilere sürprizleri olan Erdoğan'dan Emeklileri 2021 yılında güzel geçirtmek istiyor. Emeklilerin Ek Zam talebi gerçekleşir gerçekleşemz hemen memurlara geçilecek.

Emekliye 1000 TL Ek Zam ısrarı!

Sendikalardan gelen Ek Zam talepleri Emekliler için en az 1000 TL olduğu, İstanbul'da yaşayan Emekliler için en az 3000 TL maaş olması gerektiği isteniliyor. Ancak haber24 Ankara kulislerinden aldığı bilgiye göre Emekliler için düşünülen zam miktarı 500 TL civarında olacak ve Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklanacak!

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burhan
Burhan - 3 ay Önce

3500 tl olsa ama hayal asgarı ucret kadar bıle olsa razıyız asgari ucretten bıle dusuk emeklı maasları bızde secımlerde dusunecegız artık

İbrahim Aktaş
İbrahim Aktaş - 3 ay Önce

Cebime girmeyince inanmam

A
A - 3 ay Önce

Arif kalın
Ben ssk emeklisiyim en az 35000 tl olmalı

Hatice KURAN
Hatice KURAN - 3 ay Önce

Memur emeklisine mi ,ssk emeklisine mi bu ek zam müjdesi doğruysa

HIDIR Alp
HIDIR Alp @Hatice KURAN - 3 ay Önce

ek zam hangi emekliye haber sahibi neden açıklama yapmıyor

Hakkari Yüksekova
Hakkari Yüksekova - 3 ay Önce

İyi güzel de gövenlik kurucuları ne olacak asgarî ücretin altında kaldı 3 çocuklu bir aile nasıl gecinsin 50 bin gövenlik kurucusu özlük hakları ni talep ediyor TSK 3 gücü asgarî ücretin altında maaş alıyor ne olacak halimiz

Hakkari Yüksekova
Hakkari Yüksekova - 3 ay Önce

İyi güzel de gövenlik kurucuları ne olacak asgarî ücretin altında kaldı 3 çocuklu bir aile nasıl gecinsin 50 bin gövenlik kurucusu özlük hakları ni talep ediyor TSK 3 gücü asgarî ücretin altında maaş alıyor ne olacak halimiz

Saygılarımla
Saygılarımla - 3 ay Önce

Öncelikle saygılarımla başlamak istiyorum bizde insansız bir TL maışımız vardır ve sonra bir buçuk tl maaşla geçim yapılırmı acaba kendileri bu parayla geçim yapa bilirmiydiler soruyorum kendilerine en azından iki buçuk veya uç buçuk parayla geçim yapılır merhametli olalım çok mağdur durumdayız eşim sadece bir buçuk emekli parası alıyor şimdi oldu bir çok emekli olanlar beş veya altı TL maaşı alanlar var biz ney yapalım nasıl geçim yapalım burada büyüklerimize yalvarıyorum bize yardımcı olursanız çok sevinirim saygılarımla çok teşekkürlerimizi sunuyorum büyüklerimiz sen müjdeli haberler bekliyorum

Anka
Anka - 3 ay Önce

Emeklilerin maaşları Asgari Ücretin altında olamaz. .Artık yeter. .Devletin bunu görmesi lâzım. .Yazık. Günah. ..Allah dan korkun. ..Perişanız. ..Cumhurbaşkanımız yardımcı olsun.


SIRADAKİ HABER