Dr. Serdar Savaş: 'Erdoğan Ödlek Bir Adamdır' Sözleri Ortalığı Karıştırdı

Doktor Serdar Savaş bugün instagram hesabı üzerinden yaptığı canlı yayında Recep Tayyip Erdoğan için 'ödlek' ifadesini kullandı. Serdar Savaş geçtiğimiz gün Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın aşı olmasıyla gündeme gelmişti.

Dr. Serdar Savaş: 'Erdoğan Ödlek Bir Adamdır' Sözleri Ortalığı Karıştırdı

Dr. Serdar Savaş Instagram hesabından bugün bir canlı yayın gerçekleştirdi. Serdar Savaş'ın yayında söylediği sözler ise ortalığı karıştırdı. Erdoğan'ın geçtiğimiz gün yalandan aşı olduğunu iddia eden Savaş, Cumhurbaşkanının geçmiş tarihlerde BionTech aşısı olduğunu belirtti.

Dr. Savaş yaptığı açıklamalarda: "Sevgili dostlar bizim analik düşünen, sebep-sonuç arasındaki ilişkiyi kuran bireyler olmamız istenmiyor. Türkiye'ye Ekim ayında 25 bin doz BionTech aşısı gelmişi. Bu bilgiye ulaştım. Türkiye'de 3. faz çalışmalarında BionTech hadi bu aşının 1500 2000 dozunu kullandı. Peki geriye kaldı 20 binden fazla aşı, bu bilgi burda dursun. Bunun dışında biz RTE'nin ne kadar korkak bir adam olduğunu biliyoruz. Güneydoğu'da falan siperlere girin veya bu hastalık ilk çıktığında saraya sinek bile girmiyordu, kimseyle görüşmüyordu, ürkek bir kardeşimiz. Şimdi bu ürkek kardeşimiz birden bire camilere gitmeye başladı, cumalara gitmeye başladı, alışverişlere çıkmaya başladı. Pestilin faydalarından falan bahsetmeye başladı. Araplarla yemekler düzenledi, insanlarla yanyana burun buruna maskesi yok bir şeyi yok. Bugün hastaneye gitti insanlarla yanyana burun buruna. Şimdi bu Erdoğan'ın tipik bir davranışı değil. Erdoğan ödlek bir adamdır. Şimdi birden bire bu adama nasıl bir cesaret geldi kardeşim. Hastalıktan korkmamaya başladı. Korkmaması içni ne yapması lazım, kanında antikor oluşması lazım. Onun için ben Erdoğan, BionTech aşısı olmuştur diyorum. Hayır olmadım diyorsa hemen ilk uçakla geleyim Ankara'ya kanını alıyım antikor bakıyım demiştim. Aşıyı bugün olduğunu söylüyor ya ben ona bakıp kanında ne kadar eski tip antikor, yani önceden yapılmış aşıya bağlı antikor oluştuğunu yarında söyleyebilirim." ifadelerini kullandı.

ÇERNOBİLLE KARŞILAŞTIRDI

Dr. Serdar Savaş geçtiğimiz gün Sağlık Bakanı hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. Savaş “Çernobil’den sonra bir bakanımız kameraların önünde çay içmişti. Radyasyonlu çayın değerlendirildiği gruptaydım. Raporu imzalamadım. Dün Sağlık Bakanı kameraların önünde aşı oldu. 35 yıldır değişen bir şey yok. Tekrar uyarıyorum. Sinovac’ı 60+ ve kronik hastalara uygulamayın” şeklinde konuştu.

serdar-savas-erdogana-odlek-ifadesi-kullandi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Habibullah Candır
Habibullah Candır - 3 ay Önce

Ben İstanbul Ataşehir Oturuyorum Yüzde Doksan Engeli Raporumluyum Haftada 3 Gün Diyalize Giriyorum İş İstiyorum Bana Yardımcı olurmusunuz Teşekkürler

SIRADAKİ HABER