Bugün TV de ne var? 9 Ocak Dizi, Film ve Yarışmaların Listesi

Bugün televizyonda yayınlanacak dizi ve filmlerin listesi belli oldu. Kanal D, Show TV, Star TV ve TV8 dizileri izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Bu akşam yayınlanacak programlar için reyting savaşı başladı.

Bugün TV de ne var? 9 Ocak Dizi, Film ve Yarışmaların Listesi

9 Ocak 2021 Cumartesi günü TV de ne var? Karantina nedeniyle tüm Türkiye evlerinde ekran başında olacak. Bugün televizyonda yayınlanacak programlar ise vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Kanallar tarafından paylaşılan yeni günün yayın akışı doğrultusunda yayınlanacak tüm programların saatleri netlik kazandı.

BUGÜN TV DE NE VAR?

9 Ocak Cumartesi akşamı TV 8 ekranlarında Survivor 2021 yarışma programının ilk bölümü yayınlanacak. İzleyiciler tarafından merakla beklenen Survivor yarışma programının bu akşam reyting sıralamasında birinci olacağı tahmin ediliyor. Show TV ekranlarında Kuzey Yıldızı "İlk Aşk dizisi, FOX TV'de Sen Çal Kapımı, Kanal D ekranlarında Derinlerdeki Dehşet isimli yabancı film, ATV'de Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı, TRT 1 ekranlarında Gönül Dağı yayınlanacak.

Bugün televizyonda ilk bölümüyle ekranlara gelecek Survivor yarışma programının fragmanı 5 milyon kişi tarafından izlendi. Yarışma programının ilk bölümüyle bu akşam reyting rekoru kırması bekleniyor. Gönüllüler ve Ünlüler takımlarının tanıtım videosu yaklaşık 10 milyon kişi tarafından izlendi. Eski yarışmacıların yorumlarına göre bu sezon heyecanlı bir Survivor yarışması bizleri bekliyor olacak.

Gece kuşağında ise Show TV ekranlarında Ramo dizisinin tekrarı, FOX TV de Son Yaz dizinin tekrarı, Kanal D yayın akışında Örümcek İstilası isimli yabancı film, ATV ekranlarında Akıncı dizinin tekrar bölümü, TRT 1 ekranlarında ise Pelin Çift İle Gündem Ötesi programı yayınlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER