Bir Annenin Günahı dizisi final yaptı! Kanal D sevilen diziyi yayından kaldırdı!

Kanal D ekranlarında büyük ümitlerle başlayan Bir Annenin Günahı dizisi final yaptı. Kanal D sevilen diziyi sabah saatlerinde bitirdiğini Limon yapıma bildirdi. Sabah seti olan Bir Annenin Günahı oyuncuları üzgün bir şekilde ayrıldı. Bir Annenin Günahı neden final yaptı?

Bir Annenin Günahı dizisi final yaptı! Kanal D sevilen diziyi yayından kaldırdı!

Kanal D ekranlarında deprem! Kanal D'nin çok sevilen dizisi Bir Annenin Günahı ekran macerasını tamamladı. Bir Annenin Günahı dizisi bitti! Yayınlandığı cumartesi günleri Gönül Dağı ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizilerin yüksek izlenmesi nedeniyle Kanal D'nin sevilen dizisi final yaptı!

Bir Annenin Günahı final yaptı!

Kanal D ekranlarında Limon Yapım imzalı dizisi Bir Annenin Günahı dizisi dün ekranlara gelen bölüme ekran macerasını tamamladı.

Kadrosunda Özge Özberk, Simay Barlas, Musa Uzuanlar, Emre Kınay ve Mert Yazıcıoğlu gibi yıldız isimlerin yer aldığı Bir Annenin Günahı dizisi bitti. Bir Annenin Günahı dizisi yeni bölüm ekranlara gelmeyerek dün yayınlanan bölümde bitmiş oldu.

Kanal D zor kararı verdi!

Bu sezon Arka Sokaklar ve Sadakatsiz dizileri haricinde Bir Annenin Günahı, Hekimoğlu ve İyi Aile Babası dizisi Kanal D ekranlarında bekleneni veremiyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER