Balamir Emren Ölen Yakın Arkadaşı Arda Öziri'nin Nişanlısıyla Evlendi! Deniz Çolak Büyük Tepki Gösterdi!

2 yıl önce vefat eden oyuncu Arda Öziri’nin 6 yıllık nişanlısı Vildan Örnek, dün Öziri’nin yakın arkadaşı oyuncu Balamir Emren ile evlendi. Öziri’nin yakın arkadaşı Cengiz Çolak: “Karaktersiz, omurgasız, şerefsiz Balamir iti! Hala Instagram’ında Arda ile fotoğrafların var" dedi. Akasya Durağı Mert'den tepki çeken evlilik ve büyük iddialar!

Balamir Emren Ölen Yakın Arkadaşı Arda Öziri'nin Nişanlısıyla Evlendi! Deniz Çolak Büyük Tepki Gösterdi!

2 yıl önce vefat eden oyuncu Arda Öziri’nin 6 yıllık nişanlısı Vildan Örnek, dün Öziri’nin yakın arkadaşı oyuncu Balamir Emren ile evlendi. Öziri’nin yakın arkadaşı Cengiz Çolak: “Karaktersiz, omurgasız, şerefsiz Balamir iti! Hala Instagram’ında Arda ile fotoğrafların var" dedi. Deniz Çolak, Arda Öziri'nin ölümü ardından yaşananlara dair Balamir Emren ile Vildan Örnek hakkında iddialarına sitem ederek devam etti!

Ölen arkadaşının nişanlısıyla evlenen oyuncuya büyük tepki! 2 yıl önce vefat eden oyuncu Arda Öziri’nin 6 yıllık nişanlısı Vildan Örnek, dün Öziri’nin yakın arkadaşı oyuncu Balamir Emren ile evlendi. Öziri’nin arkadaşı Cengiz Çolak duruma tepki gösterdi. Deniz Çolak sosyal medya hesabından “Arkadaşınızı iyi seçin siz ölünce namusunuza göz dikebilir. Karaktersiz, omurgasız, şerefsiz Balamir iti! Hala Instagram’ında Arda ile fotoğrafların var bari onları kaldır. Bak Balamir sana adım attırmam! Seni sokağa çıkarttırmam! Sana emir veriyorum; o fotoğrafları kaldır! Yoksa zorla kaldırttırırım.” diyerek tepki gösterdi.

Akasya Durağı'nda Nuri Baba'nın oğlu Mert karakteri ile akıllarda kalan Balamir Emren yaptığı evlilik ile gündemde. Balamir Emren, 2 yıl önce ölen oyuncu arkadaşı Arda Öziri'nin 6 yıllık nişsanlısıyla evlendi. 

Arda Öziri ve Balamir Emren Akasya Durağında beraber oynamıştı. Arda Öziri son olarak Diriliş Ertuğrul dizinde yer almıştı.

Arda Öziri'nin arkadaşı Deniz Çolak sosyal medya hesabından hem duruma tepki gösterdi hemde ikili hakkında iddialarda bulundu. İşte o paylaşımlar;

https://twitter.com/justlookmen/status/1341795233940594689?s=20

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 21:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER