Arka Sokaklar 1 Ocak 2021 yeni bölüm neden yok? Arka Sokaklar 572. Bölüm neden yayınlanmıyor?

Bugün Arka Sokaklar 572. Yeni bölüm izlemek isteyenler diziseverler, Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar neden yok sorusunun cevabını merak ediyorlar. Yılların dizisi neden yayınlanmıyor yoksa bitti mi? Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Arka Sokaklar 1 Ocak 2021 yeni bölüm neden yok?  Arka Sokaklar 572. Bölüm neden yayınlanmıyor?

Kanal D ekranlarının efsane dizilerinden Arka Sokaklar 25 Aralık Cuma günü son bölümüyle ekranlara gelmişti.  Mesut komiser Servan’ın elinden kurtulmak için elinden geleni yaptı. Rıza Baba’nın ekibi ise terörist bölgesinde ki hareketleri izlemek için İnsansız Hava Aracı görüntülerini izliyordu. Yapılan tespit sonrasında Ali, Selin, Hüsnü ve Cemal Karaçamlı bölgesindeki operasyon üssüne yönlendirildi. Aksiyonu bol bölümde Mesut’un bombalı saldırıdan kurtularak Servan’ın eline düştüğü haberi alınır.  Mesut’a işkence yapan Servan bu görüntüleri Rıza Baba ve ekibine yollar. Her Cuma günü saat 20.00 da yayınlanan Arka Sokaklar dizisi son bölümüyle bu şekilde ekranlara gelmişti.

1 Ocak 2021 Arka Sokaklar Neden Yok?

Arka Sokaklar yeni bölüm (572. Bölüm) bugün (1 Ocak 2021 Cuma) Kanal D ekranlarında saat 20.00’da ekranlara gelmesi gerekiyordu ancak dizinin tekrar bölümü yayınlandı. Yaşanan olay sonrasında dizinin hayranları Arka Sokaklar neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, dizi final mi yaptı gibi soruların cevaplarını merak ediyorlar. Diziseverlere güzel bir haberimiz var. Arka Sokaklar 572. Bölümü 8 Ocak Cuma günü yeni bölümü yayınlanacak. Yeni yıl tatili sebebiyle diziye bir bölümlük bir ara verildi. Bu akşam saat 20.00 da dizinin son bölümünün tekrarı oynayacak ancak haftaya dizi kaldığı yerden aksiyon dolu bölümleriyle devam edecek!

Arka Sokaklar Ne Zaman Final Yapacak?

2006 yılında ilk bölümüyle ekranlara gelen Arka Sokaklar tam 14 yıldır reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda değişiklikler yapılsa da, Arka Sokaklar final yapmaya hiçte niyetli değil. 2021 yılında Kanal D ekranlarında dizi yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek.

Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 8 Ocak Cuma günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak 572. Bölümde aksiyon dolu sahneler bizleri bekliyor. Servan’ın elinde tutsak olan Mesut’u kurtarmak için operasyon başlatılıyor. Engin komiserin düğün görüntüleri paylaşılırken yeni bölümde aksiyon ve aşk dolu sahneler göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 19:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER