Ankara’da Esrarengiz Ölüm: Bir Garajda 3 Ceset Bulundu

Ankara’nın Pursaklar ilçesinde yaşanan kan donduran olayda, apartmanın garajında, yaşları 20 ve 25 arasında 3 gencin cesedi bulundu.

Ankara’da Esrarengiz Ölüm: Bir Garajda 3 Ceset Bulundu

Ankara’nın Pursaklar ilçesine bağlı Yunus Emre Mahallesi’nde yaşanan olayda, zehirlenme ihbarı alan emniyet güçleri olay yerine intikal etti. Binanın garajını açan ekipler, kapalı garajda 3 gencin cesedi ile karşılaştı.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, en küçüğü 20, en büyüğü 25 yaşında olan üç gencin hayatını kaybettiğini belirledi.

Aileler fenalaştı

Olayın haberini aldıktan sonra garaja gelen aileler, durumu görünce fenalaştı ve kriz geçirdi. Sağlık personelleri aileleri kontrol altına almaya çalıştı. Ankara Pursaklar’da hayatını kaybeden üç gencin isimleri ise Hüseyin Şahinoğlu, Burak Karakoç ve Halil İbrahim Altıntaş.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Valilik’ten açıklama: Ölüm nedeni otopsiden sonra belli olacak

Ankara Valiliği, Pursaklar’da üç gencin yaşamını yitirmesiyle ilgili olarak bir açıklama yaptı. Valilik açıklaması şu şekilde:

'Saat 08.10 sıralarında 112 Acil Çağrı Merkezi’ne gelen ihbar sonucunu Pursaklar ilçesi, Orhangazi Caddesi’nde bulunan bir binanın kapalı otoparkında bir otomobilin etrafında 3 erkek şahsın hareketsiz yattığı görülmüş, 112 ekiplerin yaptığı ilk kontrollerde şahısların hayatlarını kaybettiği anlaşılmıştır. 

Cumhuriyet Savcısı’nın bilgisi dahilinde, adli tabibin yaptığı ilk incelemede şahısların alkol ya da karbonmonoksit gazından zehirlenmiş olabilecekleri tespit edilmiş, ancak kesin ölüm nedenlerinin otopsi işlemlerinden sonra kesinlik kazanacağı bildirilmiştir. Olayla ilgili adli tahkikat devam etmektedir.''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER