Aleyna Çakır'ın Katili Zanlısı Ümitcan Uygun'dan Ünlü Fenomene Canlı Yayında Tehdit! "Seni De Öldüreceğim"

Aleyna Çakır’ın katil zanlısı, aynı zamanda annesi Gülay Uygun'unda şüpheli ölümünde dikkatleri üzerine çeken ancak hakkında tek bir gözaltı kararı dahi çıkarılmayan Ümitcan Uygun, canlı yayında TikTok fenomeni Abdullah S.’yi "Seni de öldüreceğim" diyerek tehdit etti.

Aleyna Çakır'ın Katili Zanlısı Ümitcan Uygun'dan Ünlü Fenomene Canlı Yayında Tehdit! "Seni De Öldüreceğim"

Aleyna Çakır'ın intihar süsü verilen ölümünde, genç kızı döverek bayılttığı anları canlı yayında yayınladığı ortaya çıktıktan sonra baş şüpheli olan Ümitcan Uygun'un rahatça hareket etmesi pes dedirtti. Müge Anlı'da ele alınan dosya sonrası Aleyna'nın arkadaşları ve komşularını da tehdit ettiği ortaya çıkan, Aleyna'ya fuhuş yaptırdığı ortaya çıkan Ümitcan Uygun'dan her gün yeni bir rahatlık haberi geliyor. 

Müge Anlı'da işlenen dosya sonrası Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun'un da devlet yurdunda yurt annesi olduğu ortaya çıkmış ve yurttaki kimsesiz kızları fuhuşa yönlendiridiği iddia edilmişti. Gülay Uygun hakkında işlem başlatılmış ve tam ifade vereceği günden 2 gün önce intihar süsü verilerek ölü bulunmuştu. Tüm bu olayların ışığında Ümitcan Uygun'un babasının Süleyman Soylu ile fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Ümitcan Uygun ise tüm bu suçlamalar karşısında bir kez bile gözaltına alınmamış ve Aleyna'nın cesedinde bulunan deri örneklerinde dair DNA testi yapılmamıştı..

Ümitcan Uygun, tüm rahatlığıyla sosyal medyada canlı yayın açmaya devam ediyor. Ümitcan Uygun canlı yayında ünlü TikTok fenomeni Abdullah S.’yi tehdit etti ve “Seni de öldüreceğim dedi. Ümitcan Uygun sosyal medya hesabından canlı yayın açtı. Uygun’un açtığı canlı yayına TikTok fenomeni Abdullah S. de katıldı.

Abdullah S. Ümitcan Uygun'a “Beni de mi öldürüp intihar süsü vereceksin? Adalet yerini bulacak” dedi. Bunun üzerine Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun tehdit ve küfürler savurmaya başladı. Ümitcan Uygun, Abdullah S'ye "Seni de öldüreceğim" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER