500 Liraya Korona Hastasının Tükürüğünü Satın Alıp, Patronunun İçeceğine Karıştırdı…

Adana’da yaşanan olay akıllara durgunluk verdi. Oto galerici İbrahim Ünverdi’yi 215 bin lira dolandıran çalışanı, daha önce de içeceğine koronalı hastanın tükürüğünü karıştırmış.

500 Liraya Korona Hastasının Tükürüğünü Satın Alıp, Patronunun İçeceğine Karıştırdı…

Adana’da yıllardır oto galericilik yapan İbrahim Ünverdi’nin bir çalışanı, otomobil satışından gelen 215 lirayı ofise götürmesi yerine çalarak ortadan kayboldu. Bir süre ulaşılamayan Ramazan Ç., daha sonra bu parayı bir tefeciye borcu olduğu için aldığını ve borcunu ödediğini söyledi. Ancak olay bununla da sınırlı değil.

Koronavirüs hastasının tükürüğünü içeceğine katmış

Para çalındıktan sonra, İbrahim Ünverdi’nin yanına gelen diğer bir çalışanı, Ramazan Ç.’nin daha önce de patronuna yönelik olarak, bir koronavirüs hastasının tükürüğünü satın alıp içeceğine karıştırdığını söyledi. Ünverdi, böyle bir öldürme tekniği görmediğini söyledi.

Üç yıldır yanında çalışan biri olarak, Ramazan Ç.’ye güvendiğini söyleyen ve kasanın anahtarının bile kendisinde olduğunu belirten Ünverdi, noter satışından sonra gelen 215 bin lirayı alıp kaçmasını sindiremediğini söyledi.

Korona hastasının tükürüğünü 500 liraya satın almış

Olayın detayları ise kan donduran türden. Ramazan Ç. hırsızlık yapmadan önce, koronavirüs hastası bir kişinin tükürüğünü 500 lira karşılığında satın almış ve patronunun içeceğine karıştırmış. “Allaha şükür korona olmadım” diyen Üniverdi, Allah hep iyilerin yanındadır dedi.

Olayın tanığı Kadir Canpolat, “İçeri girdiğimde güzel bir masanın hazırlandığını gördüm. Benim de karnım acıkmıştı. Masaya oturduğumda, o şahıs yanıma gelip yemeklerden ve içeceklerden içme, kalk, git dedi. Neden diye sorduğumda cevap alamadım. Bana yeme içme deyince ben şüphelendim. Bir şey varsa söyle dedim. İbrahim geleceği için hazırladığını söyledi. Ben de amacını sordum. Biraz daha sıkıştırınca korona hastası birisinden tükürük aldığını, ‘O tükürüğü İbrahim’in içeceğine karıştırıp onu korona hastası yapacağım’ dedi. Bunu duyar duymaz masayı kaldırıp İbrahim’i arayıp gelmemesini söyleyerek oyaladım. Aralarında kavga çıkmaması adına İbrahim’e bu durumu söylemedim” sözleriyle durumu özetledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER