28 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

28 Mart'ta aşk ve ilişki konuları gündeme gelecek. İletişimde sorun yaşanmaması adına karşı tarafın düşüncelerine de önem verilmesi gerekmektedir.

28 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Koç burçları, 28 Mart 2021 tarihinde eğitim ve kariyer konuları ile ilgilenebilir. Çok sayıda fırsat koçlar için gün yüzüne çıkarken iyi bir şekilde düşünülüp karar verilmesi gerekmektedir.

Boğa Burcu

Toprak burcuna ait olan boğa burçları 28 Mart Pazar gününde eskiye göre daha özgür ve bağımsız davranış sergileyebilir. İş hayatında girişimci yönler de ortaya çıkabilecek iken boğalar kendilerini ifade etmek isteyebilir.

İkizler Burcu

İkizler burçları yeni günde yakın çevresi ya da uzun zamandır görüşülmeyen arkadaşlar ile bir araya gelebilir. Aile hayatında da yeni konular gündeme gelebilecek iken mantıklı kararlar alınması tavsiye edilmektedir.

Yengeç Burcu

Su grubuna ait olan yengeç burcu 28 Mart tarihinde duygusal tavırlar sergileyebilir. Alıngan da davranabilecek olan yengeç burçları için aşk ve ilişki konuları gündeme gelecektir.

Aslan Burcu

Aslan burçları da 28 Mart’ta yengeçler gibi aşk hayatları ile ilgilenip yeni kararlar alacaktır. İş hayatında da yeni projelerin tanıtımları için görüşmeler sürdürülebilir. Aslanlar için Pazar gününde tavsiye edilen durum sağlıklarına dikkat etmeleri ve uyku düzenlerini bozmamalarıdır.

Başak Burcu

Toprak grubundan olan başak burçları, Pazar gününde henüz hayata geçirilmeyen projeler ile ilgili fikirler yürütecek. Yakın çevre ile de buluşmalar haftanın son gününde düzenlenebilecek iken arkadaş ya da aile desteği ile karşılaşılması olası bir durumdur.

Terazi Burcu

Teraziler kariyer hayatlarında yeni gelişmeler ile Pazar gününde karşılaşabilir. İşlerinde terfi alabilecek olan teraziler manipüle olmamak adına dikkatli olmalıdır.

Akrep Burcu

Su grubuna ait olan akrep burcu, 28 Mart’ta iletişim ile ilgili olan konularda problemler ile karşılaşabilir. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına her iki taraf da duygu ve düşüncelerini net bir şekilde ifade etmelidir.

Yay Burcu

Yay burçları, 28 Mart Pazar gününde yoğun duygular hissedebilir ve yeni kararlar alabilir.

Oğlak Burcu

Toprak grubuna ait olan oğlaklar, haftanın son gününde arkadaşlarından destek görebilir. Hareketli ve enerjik bir gün geçirecek olan oğlaklar negatif enerjili ortamlarda bulunmaktan kaçınmalıdır.

Kova Burcu

Hava grubundan olan kovalar, iyi bir döneme giriş yapacak ve problemlerini çözmeye başlayacak.

Balık Burcu

Balıklar, Pazar gününde hassas davranabilir ancak duygusal anlamda takıntılı olmaktan kaçınılmalıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER