2021 Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Burç Yorumlarında Neler Söylüyor?

Yeni yıl tüm hızıyla yaklaşırken 2021 burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Ünlü astrologlar Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı, 2021 yılında burç yorumlarını merak edenler için kritik ipuçları verdi. Boğa burçları bu yıl evlilik yolunu aralarken, koç burcu kariyer basamaklarını birbir tırmanacak. İşte yeni yılda burçlara göre beklentiler.

2021 Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Burç Yorumlarında Neler Söylüyor?

2020 senesi çoğu insan için zor bir yıl olmuştu. Korona virüs herkesi sosyal hayattan izole ederken içimize döndük ve kendimizle yüzleşmeler başladı. Artık 2020 yılının son günlerindeyiz. İçimizi umut kaplarken gelecek sene neler yaşayacağımızı merak ediyoruz. Peki astrologlar 2021 yılı için ne söyledi? Heyecanla beklediğimiz yeni yıl bizlere neler getirecek? Burçlarımıza göre hangi konulara dikkat etmeliyiz? Ülkemiz ve dünya için nasıl bir yol olacak? En şanslı burç hangisi? Astroloji hangi noktalara dikkat çekiyor?

Boğa Burçları Evleniyor, Koç Burçları Kariyerlerinde Zirve Yapıyor ve Diğerleri

İşte haberimizin detayı…

2021 yılında Dünya toprak elementini bırakıp hava elementi çağına giriş yapıyor.

2021 Yılında Koç Burcu

Yeni yıl koçlar için oldukça ilginç olacak. Yeni yıla çok olumlu bir şekilde başlayan koçlara kariyerlerinde başarı gözüküyor. Yılın ikinci yarısında hedeflerinin gerçekleşmesi mümkündür. Koçlar yalnızca temmuz ve eylül aylarına biraz dikkat etmelidir. Öfke kontrolü üzerine gidebilirler.

2021 Yılında Boğa Burcu

Boğa burçları yeni yılda evlenebilir! Mars, astroloji dünyasının savaşçı gezegeni, 5 Mart’a kadar kişisel evlerinde ilerleyecek.Yeni yıl boğalara bolluk getirirken bekar boğaların evlenme şansı ise yüksek. Eğer boğalar bu yıl sabırlarını öne çıkarırsa olumsuz etkilerden korunabilirler.

2021 Yılında İkizler Burcu

2021 ikizler burcu için değişim yılı olacak. Önemli gelişmeler yaşayıp eski meseleleri nihayet bitirebilirler. Onlar için yeni bir sayfa açılıyor demek mümkün. Kadro beklentileri olan ikizler için bu yıl dilekleri gerçekleşebilir. Yurt dışına çıkabilirler. Eğer yurt dışına çıkmak isteyen ikizler burçları varsa yeni yıl onları destekler konumda olacak.

2021 Yılında Yengeç Burcu

Sevgili yengeçlere Plüton ilişkilerinde köklü değişimler getiriyor. Dostlarıyla güvene dayalı ilişkiler yaşayacaklar. Onları radikal kararlar bekliyor.  5. Evlerine gelen satürn ise aşk getirmeye hazır. Yengeçler için güzel bir sene oluyor.

2021 Yılında Aslan Burcu

Aslanlar bu yıl kararlarının arkasında duracak. 2021 yılında kendileri olmaları gerek. Başarıları insanlar tarafından çok beğenilebilir ancak hedef gibi durmamaya dikkat edin. Mantıklı davranmalarıonların yararına.

2021 Yılında Başak Burcu

Yeni yılda başaklar olgunlaşıyor. Artık daha anlayışlı ve daha yumuşak olacaksınız. Evli başaklar eşine ve evlerine daha çok bağlanırken bekar olanlar ise yeni bir ilişkiye başlayabilir. Tutku bu yıl sizlerle olacak.

2021 Yılında Terazi Burcu

Özel ilişkiler 2021 yılında terazi burçlarının merkezinde olacak. Yılın 2. Yarısında ilk yarıya göre daha aktif olacaklar. Teraziler bu yıl değişiyor. Aile hayatına dikkat! Duygularınız ağır basabilir. Onları kontrol etmekte fayda var.

2021 Yılında Akrep Burcu

Akrep burçları için eski düzen yıkılıyor yerine yenisi geliyor. Hamile olan akrepler kendi sağlıklarına dikkat etmeli. Yabancı kültürler ve eğitim hayatları ile ilgili gelişmeler olabilir.

2021 Yılında Yay Burcu

Yeni yıl yaylar için heyecanlı geçecek. Hayata daha umut dolu bakabilirler. Yeni yılda istediğiniz kişiye dönüşebilirsiniz. Geçmiş yıllarda çok şey öğrendiniz şimdi öğrendiklerinizi uygulama vakti.

2021 Yılında Oğlak Burcu

Oğlaklar geçen zor 2 senenin etkisinden kurtuluyor. Yeni işler yapmak mümkün. Finansal konularda büyüyebilirsiniz. İlişkisi olan oğlaklar için kırılmalar yaşamak olası görünüyor.

2021 Yılında Kova Burcu

Özgür yapıda olan kovalar artık ciddi ve kurallı düşünecekler. Finansal açıdan olumlu gelişmeler gözüküyor. Yeni yılda evlilik ise kovalar için uzak bir fikir olmayacak.

2021 Yılında Balık Burcu

Balıklar yeni yılda küçük maceralar yaşayabilir ancak aşk ya da evlilik gözükmüyor. Balıklara yurt dışına seyahat var. Evlerinde tadilat yaptırabilirler.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2020, 03:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
İlyas dalak
İlyas dalak - 3 hafta Önce

ben12ayda dogdum benim burcum hangisidir...

SIRADAKİ HABER