17 Yaşındaki Hamile Genç Kadın 16 Bıçak Darbesiyle Öldürüldü

5 aylık hamile genç kadın, yolda yürürken 3 aydır ayrı yaşadığı 24 yaşında olan dini nikahlı eşi tarafından 16 kez bıçaklanarak kanlar içerisinde yere yığıldı.

17 Yaşındaki Hamile Genç Kadın 16 Bıçak Darbesiyle Öldürüldü

17 yaşındaki 5 aylık hamile Sezen ismindeki kadın, 24 yaşındaki dini nikahlı eşi tarafından 16 kez bıçaklandı ve hayatını kaybetti. Dini nikahlı çiftin 3 aydır ayrı yaşadığı açıklaması yapıldı. Genç kadın 16 bıçak darbesi ile can verirken karnında büyümekte olan bebeği de hayatını kaybetti. Sosyal medyada da 17 yaşındaki 5 aylık hamile Sezen’in karnı büyümüş halde bir fotoğraf paylaştığı ve seni sabırsızlıkla bekliyorum bebeğim notu paylaştığı öğrenildi.

Dini nikahlı 17 yaşındaki 5 aylık hamile eşini 16 kez bıçaklayarak öldüren Anıl Yorum ise olay sonrası kaçmaya çalıştı. Polis ekipleri tarafından yakalanan 24 yaşındaki Yorum’un gözaltına alındığı ifade edildi. Bunun yanı sıra 17 yaşında hamile iken hayatını kaybeden Sezen Ünlü ismindeki genç kadının, ölmeden önce babasına bir vasiyette bulunduğu ve gözlerini bağışlamak istediği açığa çıktı. 17 yaşındaki kızını ve 5 aylık torununu kaybeden talihsiz baba ise, kızının dini nikahlı olduğu 24 yaşındaki eşi tarafından darp edilmesi sonucunda darp raporu aldı ve şikayette bulunduklarını açıkladı.

Anne ve bebeğin ölümü ile sonuçlanan korkunç olay, ilçeye bağlı Güney Mahallesi 1158 sokakta yaşandı. 23:00 sularında meydana gelen olayda 5 aylık hamile olan Sezen Ünlü’nün sokakta evine gitmekte olduğu bir zamanda arkasından yaklaşmakta olan ve 3 aydır ayrı yaşadıkları dini nikahlı eşi Anıl Yorum tarafından 16 kez bıçaklanarak hayatını kaybettiği öğrenildi.

Yaşanan dehşet verici olay ardından 5 aylık hamile genç kadın kanlar içerisinde yolda bulunduğu yere yığıldı. Eşini çok sayıda bıçak darbeleri ile öldüren Anıl Yorum ise hızla olay yerinden uzaklaştı. Çevrede bulunan vatandaşlar ise olayı ihbar etti ve şoka uğradı. Çevrede bulunan vatandaşların yağmış olduğu ihbar sonucunda olay yerinde çok sayıda polis ekipleri ve 112 sağlık ekipleri geldi. Yaşanan korkunç olay üzerine olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri, 17 yaşındaki hamile genç kadına ilk müdahaleyi olay yerinde gerçekleştirdi. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Sezen Ünlü, hastanede bulunan doktorlar tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER