16 Yaşındaki Baba Evlat Katili Oldu

Amerika'da yaşanan olayda 16 yaşındaki baba yeni doğan kız bebeğini vahşice öldürdü ve polise vermiş olduğu ifade de olayı itiraf etti. İşte olay ve yaşananlara ilişkin detaylar haberimizde.

16 Yaşındaki Baba Evlat Katili Oldu

Amerika'da yaşayan ve çocuk yaşta diyebilenecek bir yaşta olan,  16 yaşındaki Logan Kruckenberg- Anderson  kendinden daha da küçük olan kız arkadaşından bir kız çocuğu  oldu. Yeni doğan kız bebeği vahşi bir şekilde öldürdüğünü itiraf etti. İşlediği cinayeti itiraf eden 16 yaşındaki baba,  bebeği ağaca yaslayarak silahla ateş ederek öldürdüğünü ifadesinde itiraf etti olayın ardından 16 yaşındaki baba  tutuklandı. Logan Kruckenberg- Anderson'un hayatının geri kalanı veya hayatının büyük bir kısmının hapishanede geçeceği ise öngörülüyor. 

 Amerika'nın  Wisconsin  eyaletinde akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi.  16 yaşındaki baba Logan yeni doğan bebeğini öldürdü.  

Olay Nasıl Oldu?

   16 yaşından küçük olan kız arkadaş 5 Ocak 2021 tarihinde kendi evinin banyosunda  bebeği doğurdu. Doğan kız bebeğin ani bir şekilde ortadan kaybolması dikkatleri üzerine çekerken bu durumdan kızın ailesi kuşkulandırdı bu kuşku üzerin aile hemen polis merkezine haber verdi. 

 16 yaşındaki Logan Kruckenberg- Anderson ifadesinde bebeğini bir arkadaşa verdiğini söylerken,  kız arkadaşı ise ifadesinde bebeği evlatlık kurumuna verdiğini  söyledi.

 İkinci kez sorguya alınan Logan,  verdiği ifade de bebeğe bakmaya güçlerinin yetmediği için kız arkadaşı ile birlikte,  küçük bebeği evlatlık kurumunun önünde bırakmayı düşündüklerini  ama sonrasında ise bu fikirden vazgeçerek bebekten tamamen kurtulmayı seçtiklerine dile getirdi.

  Baba,  verdiği ifadesinde bebeği ormanlık bir alana götürüp karla kaplı bir ağacın gövdesinin içine koyduklarını ve bebeğin üzerini  tamamen karla kaplayarak  bebeği ölüme terk ettiklerini ve sonrasında ise bebeğin ağlamasına dayanamayarak  geri dönüp bebeğin kafasına iki el ateş ettiğini bebeği  ormanlık alanda karın altında öldürdüğünü  verdiği ifade de itiraf etti.  Logan,  bebeği öldürdüğü yeri ise  polislere gösterdi. Bebeğini öldüren 16 yaşındaki baba Logan, 20 Ocak 2021 tarihinde tekrar mahkemeye çıkarılacak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER