Mehmet Şimşek’in Yaptığı Resim 151 Bin TL

Geçtiğimiz günlerde aralarında Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in de bulunduğu, iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri Türkiye Alzheimer Derneği yararına yapılan resimler açık arttırma ile satıldı. Yapılan açık arttırmada en çok ilgi gören resim ise Başbakan Yardımcısı Şimşek’in resmi oldu.

Mehmet Şimşek’in Yaptığı Resim 151 Bin TL

Çırağan Sarayı’nda Türkiye Alzheimer Derneği yararına düzenlenen gecede açık arttırma yapıldı. Sunuculuğunu Ferhan Tülmen’in yaptığı, Okan Karacan’ın da yönettiği müzayede büyük ilgi gördü. “Bi.Re.Y (Bir Resim Yap) projesi kapsamında başta Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve diğer ünlü isimler resim yapmışlardı. Türkiye Alzheimer Derneği yararına resim yapanlar arasında Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, AB Uzmanı Can Baydarol, Esra Şimşek, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, Demsa Group Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, Ser Şirketler Grubu Türkan Şer, Lili Garih, Fenerbahçe Spor Kulübü eski başkanlarından Ali Şen’in kızı Suzan Şen, Beyazıt Öztürk, Tanju Babacan, Wilma Elles, Nihat Odabaşı, Zahide Yetiş, Ayşegül Aldinç, Nursel Engin, Tülay Özman yer alıyor.

RESİMLER AÇIK ARTTIRMA İLE SATILDI

Türkiye Alzhemir Derneği yararına yapılan açık arttırma kapsamında en çok ilgi gören resim Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in ki oldu. Mehmet Şimşek’in yaptığı resim açık arttırmada 151 bin Türk Lirası’na satıldı. Şimşek, resmi alan kişiye teşekkür ederken; resmi de imzalamayı unutmadı.

YORUM EKLE