Haziran ayıyla birlikte emekli promosyon ödemelerinde güncellemeler yapılmış ve Garanti BBVA tarafından duyurulan promosyonlar, emekli vatandaşların ilgisini çekiyor. Yüksek promosyon ödemesiyle öne çıkan Garanti BBVA, birçok emeklinin tercih ettiği bankalar arasında yer alıyor.

Emekli maaş aralığına göre ödeme yapılmasını sağlayan Garanti BBVA, son dönemdeki emekli gelişmelerine bağlı olarak promosyonlarını güncellemektedir. Ayrıca, en düşük emekli maaşlarındaki artışlar, promosyon ödemelerinin otomatik olarak yükselmesine neden olmaktadır.

Aslan Günlük Burç Yorumu 18 Eylül 2023 Aslan Günlük Burç Yorumu 18 Eylül 2023

Garanti BBVA'nın sunduğu güncel promosyon ödemeleri dikkat çekmektedir. Henüz promosyon ödemesi almayan emekliler, banka seçiminde kararsızlık yaşamaktadır. Promosyon ödemeleri ise aşağıdaki şekildedir:

  • 0 - 3.500 Türk Lirası arası maaş alanlar için: 4.500 Türk Lirası
  • 3.500 - 7.500 Türk Lirası arası maaş alanlar için: 5.250 Türk Lirası
  • 7.500 - 10.000 Türk Lirası arası maaş alanlar için: 6.750 Türk Lirası
  • 10.000 Türk Lirası ve üzeri maaş alanlar için: 7.500 Türk Lirası

Emekli promosyonundan faydalanmak için başvuru yapmanız gerekmektedir. Emeklilik durumunuzun SGK tarafından onaylanmasının ardından Garanti BBVA'ya başvuruda bulunarak emekli maaşınızı taşımanız gerekmektedir. Taşıma işlemi sonrasında, 3 yıl boyunca maaşınızı Garanti BBVA üzerinden çekmeyi taahhüt etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde promosyon ödemesi hesabınıza yatırılacaktır.

Garanti BBVA'nın sunmuş olduğu yüksek promosyon ödemeleri, emekli vatandaşlara ek bir gelir kaynağı sağlamayı amaçlamaktadır. Emeklilerin dikkatini çeken bu promosyonlar, banka tercihleri açısından da önemli bir faktör olmaktadır.