Vakıfbank'tan 6 ay sigortası olanlara 60.000 TL ihtiyaç kredisi rekor kırıyor

Vakıfbank'tan 6 aylık sigortası olanlara 60.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Vakıfbank'tan 6 aylık sigortası olan müşteriler 60 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Vakıf Bank 60.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Kredi başvuru şartları nelerdir? Sadece sigortalı olmak yetiyor mu? Sizlere bu soruların cevaplarını yazımız da vereceğiz. Sizler de ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız düşük faiz oranları ile birlikte Vakıfbank üzerinden kredi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank'tan 6 ay sigortası olanlara 60.000 TL ihtiyaç kredisi rekor kırıyor

Vakıfbank ülkemizin kamu Bankası olmasından dolayı müşterilerin en çok tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Sizlerde Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız 60.000 tl ye kadar bu banka üzerinden kredinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Vakıfbank 6 aylık sigortası olan müşterilere yeni bir kredi kampanyası başlattı. Sizde eğer bir iş yerinde 6 aydır kesintisiz olarak çalışıyorsanız kredi başvurunuzu Vakıfbank üzerinden yaparak düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank'tan 6 aylık sigortası olan müşteriler 60 bin TL'ye kadar alacakları kredilerde kredilerin ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapabilmektedirler. Toplamda 36 ay vadeye kadar alınacak olan bu kredileri kullanabilmeniz için ayrıca banka politikalarında uygun olmanız gerekiyor. Vakıfbank 6 aylık sigortası olan müşterilere 1100 ve üzerinde kredi notu olması durumunda Kredi değerlendirmesi yapacak ve onay verecektir.

Vakıfbank 60.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bankanın yaptığı bu kredi kampanyasına katıla bilmeniz için aynı iş yerinde 6 aydır sigortanızın kesintisiz olarak yatması gerekiyor. Ayrıca Kredi notunuz 1100 ve üzerinde ise Kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Eğer bu bankadan maaş alan bir müşteri değilsiniz banka şubelerine giderken kimlik ve gelir belgenizi yanınızda getirmeniz gerekiyor. Eğer bu bankadan maaş alan bir müşterisi iseniz sadece kimliğiniz ile birlikte kredi başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilirsiniz. 60 bin TL'ye kadar alacağınız bu krediler ve 36 ay vade ile kredi ödeme tablosu oluşturabilir, ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için ayrıca bankanın resmi internet sitesinde kullanabiliyorsunuz. Resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvurularında banka sizleri ön onay verecek ve bu krediyi de banka şubesinden kullanacaksınız.

Vakıfbank 60.000tl online kredi başvurusu

Vakıfbank şubelerine gidecek zamanı olmayan kişilerin eğer bu banka üzerinde bir hesapları varsa Vakıfbank internet bankacılığı veya Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin mobil uygulamaya giriş yapabilmeleri için bankadan internet bankacılığı şifresi alması gerekiyor. Şifreniz ile giriş yaptıktan sonra krediler menüsüne gelerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu seçeneğini seçip 60.000 TL ve en fazla 36 ay vade yazacak şekilde yazdıktan sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi sonucu 5 dakika içerisinde değerlendirilecek ve onay almamız ile birlikte onaylanan tutar kadar para hesabınıza yatacaktır. Bu kredilerde de 36 ay vadeli olarak verilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021, 16:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Timur Gürsoy
Timur Gürsoy - 2 hafta Önce

Kredi vadelerinin 60 ay olarak düzeltilmesi gerekiyor. 36 aylık vadeler ödeme güçlüğü oluşturuyor.

Emin baş
Emin baş - 2 hafta Önce

1.60 düşük faizmi oluyo.

Berdan
Berdan - 2 hafta Önce

36 ay vadeli olması çok saçma. Aylık ödemeler en az 2400 TL kim nasıl ödeyecek

Bilal
Bilal - 2 hafta Önce

Kac oran veriyor

Sinan cukur
Sinan cukur - 2 hafta Önce

Bize her yer trabzon

Cahit saydamer
Cahit saydamer - 2 hafta Önce

Cok iyi

Füsunkar Özsoydan
Füsunkar Özsoydan - 2 hafta Önce

Çok ilginç,insanları heyecanlandirmayı bırakın artık,36 ay vadede 60 bin liranın ,1.60 faizle aylık ödemesi 2.400 yazmış arkadaş...Zaten herkes sıkıntıda....nasıl ödenecek

Mustafa sarıkaya
Mustafa sarıkaya - 2 hafta Önce

Ben emekliyim zizden60bin alsam maçımı size taşısa m olurmu

SIRADAKİ HABER