Sosyal Hayatı Destek Kredisi Rekor Kırıyor! Halkbank 343 TL Taksitli 30 Bin TL Kredi Başvuruları Sürüyor

Hükümetten son dakika Sosyal Hayatı Destek Kredisi müjdesi! Halkbank 343 TL Taksitle 30 bin TL vereceği kredi için yeni bir kapsamlı duyuru yaptı. Sosyal Hayatı Destek Kredisi kimlere verilecek? Kimler Halkbank'tan 343 TL Taksitle 30 bin tl kredi alabilecek. Tüm vatandaşları ilgilendiren Sosyal Hayatı Destek Kredisi detayları belli oldu! İşte o duyuru!

Sosyal Hayatı Destek Kredisi Rekor Kırıyor! Halkbank 343 TL Taksitli 30 Bin TL Kredi Başvuruları Sürüyor

Sosyal hayatı destek kredileri pek çok banka tarafından alternatif faiz oranları üzerinden verilmektedir. Ancak bu kapsamda gerçekleştirilen araştırmalar Halkbank’ın rakiplerine göre açık ara önde olduğunu göstermektedir. Kredi başvurularının başlamasından sonra adeta bir başvuru patlaması yaşanmış durumdadır.

Kredi imkanlarının günümüzde önemli olması Covid-19 nedenine bağlanmaktadır. Bilindiği üzere bu süreç içerisinde pek çok esnaf kapatma kararı almıştır. Çalışanlar ise maaşlarını alamama, işten çıkarılma gibi sorunlar yaşamışlardır. Bahsi geçen kredi bu tür sorunların tamamını gidermektedir. Üstelik kredi kapsamında ülke ekonomisine girecek olan nakit miktarı, piyasaları da olumlu olarak etkilemektedir.

Sosyal Hayatı Destek Kredisinde Detaylar

Vatandaşlar Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredisini almak zorunda değildir. Çünkü bankanın diğer kredi olanakları da nakit ihtiyacı olanları beklemektedir. Aktif olarak çekilmesi mümkün olan krediler;

  • Konut Kredisi,
  • Taşıt Kredisi,
  • Bayram Kredisi,
  • Emeklilere ya da çalışanlara özel krediler halen verilmeye devam etmektedir.

Kredi alımlarında hangi türün seçileceği yerine getirilmesi gerekli olan şartların değişim göstermesine neden olmaktadır. Örnek vermek gerekirse konut kredilerinde alınacak gayrimenkul teminat olarak gösterilebilmektedir. Aynı şekilde bir ekspertiz değerlendirmesi de gerekli görülebilmektedir. Bunlara karşın sosyal hayatın canlanması amacı ile sunulan kredide bu tür ana şartları yerine getirilmesi istenmemektedir. Siz de aşağıda anlatılacak şekilde krediye başvuruda bulunabilirsiniz.

Sosyal Hayatı Destek Kredisini Kimler Alabilir?

Halkbank, kredilerinin tamamında müşterilerine özel ödeme olanakları sunmaktadır. Sosyal hayatı destekleme amacı ile oluşturulan kredi için de durum değişim göstermemiştir. T.C. vatandaşlarının tamamı kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Başvuru kapsamında temin edilecek olan kredi miktarı 3 bin ila 30 000 bin arasındadır. Kredinin vadeleri ise;

  • 26
  • 36 olarak belirlenebilmektedir.

Kredi teminleri neticesinde vatandaşlar özellikle beyaz eşya alımı konusunda rahat bir nefes alabileceklerdir. Zira, Halkbank yerli firmaların neredeyse tamamı ile bir anlaşma içerisine girmiştir. Bu sayede anlaşmalı firmalar üzerinden gerçekleştirilecek alışverişler daha uygun sonuçlar elde edilmesini garantilemektedir.

Vatandaşlar sosyal hayatı destek kredisi aldıktan sonra alışverişlerini sadece anlaşmalı olan firmalardan yapmak zorunda da bırakılmamaktadır. Ancak anlaşmalı olunan firmalar avantaj bakımından diğerlerinin önünde yer almaktadır. Yine de alışverişlerdeki marka ve firma seçimi her daim müşterilere bırakılmıştır. Buradan da anlaşıldığı gibi siz de kredinizle anlaşmalı olmayan markalar üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz.

Sosyal Hayatı Destek Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır?

Halkbank, kredi başvurularında teknolojik imkanlardan olabildiği kadar yararlanmaktadır. Bu sayede başvuru süreleri de sonuçların açıklanması da olabildiği kadar minimumlara indirgenmiştir. Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredi başvurusu için alternatif yöntemlerin belirlenmesi de aynı nedendendir. Başvuru şekilleri arasında;

  • Mobil bankacılık,
  • Telefon bankacılığı,
  • İnternet bankacılığı modern olanlar kapsamında incelenmektedir.

Sayılan alternatiflerin kullanılabilir olabilmesi için bankada kişisel bir hesabın bulunması lazımdır. Diğer türü internet bankacılığından da diğer alternatiflerden de istifade edilmesi pek mümkün değildir. Bankada kredi taleplerinde eskiden kullanımda olan usullere göre hareket edilmesi de olasılıklar dahilindedir. Bunun için herhangi bir ya da en yakın Halkbank şubesine gidilmesi gerekmektedir.

Vatandaşlar Halkbank kredi başvurusu için şubeye gittiklerinde kendilerine bireysel bir danışman atanmaktadır. Ancak kredi talebi öncesinde bazı talep formlarının doldurulması gerekebilmektedir. Ek olarak bireylerin şubede başvuru sırasında kimliklerini yanlarında bulundurmaları da istenmektedir. Kimlik yerine ehliyet ya da pasaport gibi belgeler de geçerlidir. Herhangi bir belge eksik olmadığında başvuru işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanmış olacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Husniye ŞENAŞCI
Husniye ŞENAŞCI - 3 hafta Önce

Kredi borcum var iki ayri bankaya 10.tl tutarinda kapatip tek bir bankaya borclanmak istiyorum emekliyim..

ismet mısır
ismet mısır - 3 hafta Önce

Vermiyorsunuz ki

SIRADAKİ HABER