QNB Finansbank Yılbaşı Özel Kredisi! Şimdi Al Mart 2021 Öde!

Yılbaşının gelişi ile birlikte özel kredi fırsatları geliyor! ONQ Finansbank yılbaşı kredi ile şimdi alıp Mart 2021 yılında ödemeye başlayabilirsiniz. Kredi detayları ve ödeme planı ise haberimizde

QNB Finansbank Yılbaşı Özel Kredisi! Şimdi Al Mart 2021 Öde!

Yılbaşının gelişi ile birlikte birçok banka yeni yıla özek krediler sunmaya başladı bile! Bunlardan bir tanesi de QNB Finansbank oldu. Bana yılbaşına özel sunduğu kampanya ile birlikte vatandaşlarımıza 3 ay ödemesiz dönem ve daha birçok yenili sunuyor! Detaylar ise haberimizde;

Yani kıl kredisi ile birlikte vatandaşlarımız şimdi uygun koşullardan kredi başvurusu yapıyor faka ödemeye Mart 2021’de başlıyor!

Tekrar kapanmaların olduğu bu zorlu dönemde sizde ihtiyaçlarınızı QNB Finansbank ile giderebilirsiniz. Bunun içinse başvuru yapmanız yeterli! Başvuru yolları ise oldukça basit ister evden ister mobil şubeden isterseniz de çağrı merkezlerinden bile başvuru yapabilirsiniz! Tüm detaylar ise haberimizde!

KREDİ ÖZELLİKLERİ

QNB Finansbank tarafından sunulan yılbaşı özel kredisinin detayları ize şu şekilde;

 • Vatandaşlarımız şimdi başvuru yapıp Mart 2021’de ödemeye başlayabilirler!
 • Vade süresi ise 36 aydır.
 • Banka vatandaşlarımıza ise esnek ödeme planı sağlar! Ara ödemeleri ya da artan taksitler gibi kolaylıklar sunar!
 • Vatandaşlarımıza sunulan faiz oranı ise %1,41
 • Başvuru sırasında ise vatandaşlarımızın kefil götürmesine gerek yoktur!

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank tarafından sunulan dijital bankacılık ile birlikte vatandaşlarımız başvurularını birçok yoldan gerçekleştirebilir. Bizde sizler için her yolu teker teker yazdık!

Resmi İnternet Sayfası: Vatandaşlarımız QNB Finansbank resmi internet sitesine gidip bireysel krediler bölümünden Yılbaşı özel kredisini seçerek “Hemen Başvur” diyebilir. Gereken formu doldurup göndermeleri ise yeterlidir.

Çağrı Merkezi: vatandaşlarımız aynı zaman da Alo Kredi hattını arayarak da istedikleri zaman ihtiyaç kredisi başvurularını yapabilirler.

Alo Kredi hattı numarası: 0850 220 8 573

Kredi GO: vatandaşlarımız aynı zamanda mobil uygulamalarından da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

SMS: vatandaşlarımız yine 5030’e mesaj atarak da hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirler.

Vatandaşlarımızdan internet ve mobil uygulamalarda yaptıkları başvurularda belge istenmezken, çağrı merkezi ve SMS yolu ile yaptıkları kredi başvurularında belge talep edilir.

GEREKLİ BELGELER

 • Başvuru Formu
 • Nüfus cüzdanı
 • İkametgâh
 • Güncel bir fatura
 • Gelir Belgesi
 • İhtiyaç halinde ise ek olarak vatandaşlarımızdan şu belgeler de talep edilebilir;
 • Tapu fotokopiler, kira kontratları, araç ruhsatları ya da mevduat gelirleri

VADE SINIRI VAR MIDIR?

Yasal zorunluluk nedeniyle tüm ihtiyaç kredilerinde konulan vade sınırı 36 aydır. Hiçbir banka bu sınırın üstünde vade sayısı sunamaz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

Vatandaşlarımız için bir örnek ödeme planı hazırladık.

15 bin Türk lirası kredi çekimlerinde vatandaşlarımız 36 ay vade oranında aylık 559 Türk lirası ödeme yapacaklar. Toplam geri ödenen tutar 20 bin 152 Türk lirası olurken aylık faiz oranı da %1,41 olacak.

50 bin Türk lirası kredi başvurularında ise vatandaşlarımız 36 ay vade seçeneğinde aylık 1 bin 856 Türk lirası ödeme yapacaklar. Toplam geri ödenen tutar ise 67 bin 173 Türk lirası olurken aylık faiz oranı da yine değişmeyerek %1,41 olacak.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 19:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf mese
Yusuf mese - 1 ay Önce

Kiredi cekmek isdiyorum

SIRADAKİ HABER