Kredi çekiminde yeni dönem! Herşey değişti! Hemen onay dönemi!

Kredi çekiminde büyük sürpriz! Hemen onay alacağınız hızlı kredi veren bankalar hangileridir? Hemen onay alabileceğiniz ve hızlı kredi veren bankalar üzerinden nasıl işlem yapılır? Sizlere yazımızda kredi başvurusu yapacak olan kişilerin hızlı kredi alabilecekleri bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Kredi çekiminde yeni dönem! Herşey değişti! Hemen onay dönemi!

Sizler de eğer acil paraya ihtiyacınız varsa hemen onay alacağınız bu bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

İhtiyaç kredisi son günlerde yapılan kampanyalar ile birlikte daha hızlı ve anında verilmeye başlanmıştır. Sizlerde eğer ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bankaların kredi kampanyalarına başvuru yaparak hemen ne kadar onay aldığınız görebilirsiniz. Kredi onayı alabilmeniz için de bazı şartlar vardır.

Bu şartlardan birincisi kredi notu olmaktadır. Kredi notu düşük olan kişiler maalesef onay alamazlar. Bu kredileri onay almanız için en az 1200 ve üzerinde bir puanımızın olması gerekiyor. Bankalar 1200 ve üzerinde puanı olan ve banka çalışmaları düzgün olan kişilere onay veriyor. Sizler de eğer bu müşteri grubuna derseniz vereceğimiz bankalardan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Aktif Bank hızlı kredi başvurusu

Aktif Bank N-kolay kredi adında bir kredi kampanyası başlattı. 50.000 TL'ye kadar verilen bu kredi kampanyasına SMS ile veya internet sitesine girerek başvuru formunu doldurup kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. İşlem yapmak isteyen kişiler özellikle kredi notu yüzünden onay alamıyorsa da bu banka müşterileri kredi veriyor.

Aktif Bank sms kredi başvurusu yapmak için KREDİ yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 30 50'ye gönderin. Kredi başvurusu onaylanan kişiler hemen kredilerinde kullanabilirler. Kredi kullanmak için ise bankaya gitmeyeceksiniz. İş veya ev adresinize gelecek banka personeli ile birlikte bu krediniz kullanabilirsiniz.

TEB Bankası hızlı kredi başvurusu

TEB Bankası üzerinden de hızlı kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Size özel olarak verilen bu kredi kampanyalarında düşük faiz oranları ile birlikte hızlı kredi kullanabilirsiniz. TEB Bankası hızlı kredi başvurusu SMS atarak yapabiliyorsunuz. Ayrıca bankada müşterisi olan kişilerde mobil uygulaması ve internet bankacılığında girerek buradan da hızlı kredi kullanabilirler.

TEB Bankası sms kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı 44 66 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. 10 dakika içerisinde mesaj atılan cep telefonuna kredi sonucu gelir.

Deniz Bankası kredi başvurusu

Denizbank üzerinden hızlı kredi başvurusu da internet sitesinden ve SMS üzerinden yapılıyor. SMS ile kredi başvurusu yapan kişiler 5 dakikada bu bankadan ne kadar olay alacaklarını görebilirler. 55 bin TL'ye kadar kullanacağınız bu krediler de mesaj atmak için KREDİM yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı düzgün bir şekilde 32/80 numarasına gönderin. Kredi sonucu onaylı olan kişiler hemen ne kadar onay yazdıklarını mesaj da görürler. Bu onaylı mesaj ile en yakın DenizBank şubesine giderek kredi kullanabilirsiniz.

Ayrıca internet sitesine girerek de başvuru formunu doldurup işlem yapabiliyorsunuz. Denizbank mobil uygulaması ve internet bankacılığını kullanan kişilerde şubelere gitmeden kredi kullanabiliyorlar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gürcan sağlam
Gürcan sağlam - 2 hafta Önce

Yani durum un iyi ise niye Kredi başvurusu yapayım zaten

Aynur Akdeniz
Aynur Akdeniz - 2 hafta Önce

Denizbanktan maaş almaktayım krediye ihtiyacım var onay vermiyor borçlarımı kapatmak istiyorum

Ayse
Ayse - 2 hafta Önce

Kiredi çekilir diyosunuz ama bankalar vermiyor bu nasıl is anlamadim

Hasan oymak
Hasan oymak - 2 hafta Önce

Deniz bank la çalışan emekliyim borçlarımı kapatmak için kredi almak istiyorum fakat bankam onay vermiyor ne yapmalıyım saygılarımla

ŞEHMUS PEKTEZEL ebufatih-35@hotmail
ŞEHMUS PEKTEZEL ebufatih-35@hotmail - 2 hafta Önce

bakın bunlar hep hikaye ben yıllardır maaşımı işimi ziraatle çalışıyorum ama defalarca kredi talep ilettim hep red bide çok istemedim 10000 yani adalet ve düzen yok bankalarda

Samet özbek
Samet özbek - 2 hafta Önce

Bankalar krediyi neye gore veriyor kendileri de bilmiyor emin olun düzensiz geliriniz varsa size kredi verebilir

müsevet demir
müsevet demir - 2 hafta Önce

5tl

CEMİL UYGUR
CEMİL UYGUR - 2 hafta Önce

ZİRAAT BANKASINDAN MAAŞ ALIYORUM. 10000 TL KREDİ ALMAK İSTİYORUM. MAAŞIMDAN KESİLMEK ÜZERE TAAHHÜT EDİYORUM.


SIRADAKİ HABER